• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
impreza
#1
witam chciałbym spróbować namówić burmistrza na imprezę streetball we wakacje i tu mam pytanie jak to mogę zrobić co jest potrzebne i czy iść do burmistrza czy do innej osoby.
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz
#2
Na pewno będzie potrzebna kasa i dobre boisko w twoim mieście , nie uda ci się od tak zrobić imprezy , bo musi być kilka miesięcy przygotowań. Możesz iść do burmistrza , albo do kogoś tam od sportu , nie wiem dokładnie , jak dowiem się czegoś więcej to ci powiem , wydaje mi się że ktoś już pisał o imprezie , spróbuj znaleźć ten stary temat , widziałem że trochę odpowiedzi było więc to wszystko ci pomoże . Mam nadzieję że pomogłem , dobranoc :)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
dzieki
wiesz co jest u nas BOSiR Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji może do szefa tego związku
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz
#4
U nas jest OSiR , chyba coś w po dobie , wiem że nas sponsor i nasza drużyna ma za free np hale Widowiskowo-Sportową w Inowrocławiu i jeśli jest jakaś podobna hala w twoim mieście , to sądzę , że nawet tam mogły by być zawody , ale jak macie duże boisko na 2 kosze to czemu nie .

OSiR ma baseny , hale , lodowiska itp . więc może do szefa BOSiR-u i on skontaktuje się z burmistrzem.
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#5
wiesz u nas bosir tez ma podobnie basen siłownie kręgielnie ogólnie sport brzeski no chyba się wybiorę wiesz ja z brzeska nie pochodzę ale ze wsi koło brzeska także nie wiem a chce żeby ta impreza była w brzesku orlik lub hala bardziej byłby to streetball na 1 kosz konkurs wsadów, trójki osobiste i coś jeszcze
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz
#6
Witam ponownie spotkałem się dzisiaj z osobą od sportu. Okazało się , że jest to mój nauczyciel w-f z gimnazjum . Rozmowa przeszła pozytywnie ustaliliśmy wstępną datę jako wrzesień ponieważ nie będzie takich upałów i wszyscy gracze będą w domach z racji szkoły.
Wyszło na to, że jestem współorganizatorem i przyszło mi zrobienie poglądowych plakatów i przykładowego regulaminu. Zwracam się do grafików z tego forum jeśli ktoś chciałby się pobawić w robieniu plakatu to zapraszam do rozmowy na PW podam szczegóły. Jest jeszcze drugi problem potrzebuje unikalnej nazwy tej imprezy. Może być to związane z miastem Brzesko lub coś zakończeniem lata ponieważ ten turniej będzie prawdopodobnie podpięty pod uroczystości zakończenia lata które odbywają się co roku od x lat . Chętnych do pomocy i kreatywnych zapraszam do współpracy.
Może będziesz miał okazje wystąpić i pokazać na co cię stać na imprezie do której się przyczyniłeś.
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz
#7
brzesko streetball cup 2011 :D
jak chcesz cos bardziej kozackiego to napsiz
summer (end) streetball tournament
co do plakatu to bym mogl cos skrobnac tylko cholera koniec roku i mam chemie i fizyke do poprawy nawet ostatnio ledwo co znajduje czas na kosza
http://speedballin.pl/ tutaj mozesz rozglosnic ta impreze
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#8
o rozgłoske to wiem ale dzieki czekam na innych
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz
#9
Przydały by się rozmiary , to ma być plakat A4 czy inny , a nazwa to może Brzesko StreetBall Cup 2011 , akurat ta sama nazwa jak small mi wpadła do głowy , jak wymyśle coś więcej to dam znać . Może Brzesko Basket Party ,no nie wiem pogłówkuje trochę .
No i jak wspomniał small to każdy musi się teraz uczyć...poprawy...sprawdziany...
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#10
wiesz wymiary to nie wiem ale A3 chyba potrzebuje na razie poglądowe , żebym miał z czym iść do nich następnym razem
o może jakieś logo też jeśli chodzi o plakat to sponsorów na razie nie pisać myślę , że patronatami będzie m.in Street-ball. info
organizatorzy BOSiR i Mariusz Bratek data to wrzesień nazwa jeszcze nie wiadomo głownie chodzi o szate graficzną
http://www.sportbrzeski.pl/ logo się tam znajduje
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości