• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emka
#1
No więc siemka...
Troche o mnie mam 11 lat pochodze z Kalisza. Interesuje się koszykówką od niedawna.
Wzrost:162cm
Zaczeło się od tego, gdy byłem na wakacjach był tam kosz piłka więc tak sobie rzucałem... Potem przychodziłem z tatą ogrywałem go ładnie 50 do 25 ;)
Wracam do domu na drugi dzień ide do sklepu kupuje pierwszą lepszą piłke mam ją do tera Jordan Dub Zero ;). Poszłem na boisko jakoś po 3 tygodniach bo uważałem, że będzie za ciepło rzucam do tego kosza i rzucam i nie trafiam wkurzyłem się i po roku znów ją wziąłem staram się codziennie grać po szkole w kosza i jakoś leci.
Ogólnie nie ucze się teraz żadnych tricków ewentualnie co teraz miałem spr na w-f'ie to Dwukroku zwodów paru lepsze opanowanie piłki ;)
Gram obecnie w zwykła koszykówke ;)
  Odpowiedz
#2
Siemka!
tez mam tego jordana co ty :D
w twoim wieku to wlasnie moze lepiej cwiczyc opanowanie pilki zeby sie nie pogubic podczas zwyklego crossovera a na triki przyjdzie czas
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Siemanko ! Witamy na forum !
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
Elo ; ]
Też jestem tu od niedawna .
  Odpowiedz
#5
Witam !
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Hejoł:) To najlepszy czas na ćwiczenie koordynacji :D Możesz ją wyćwiczyć po przez bieganie z piłką po miedzy pachołkami, kozłowanie piłeczką do tenisa no i inne takie:p
Pewnego dnia 1963 roku, Bóg, postanowił stworzyć koszykarza idealnego. Więc stworzył Jordana.

Polecam moją stronę o NBA, NCAA
  Odpowiedz
#7
Czy to taki problem przeczytać pierwsze dziesięć słów ?
  Odpowiedz
#8
Myślę, że nie problem. Witam w naszych szeregach.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości