• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze czasy na rozne dystanse
#1
nie zabardzo wiem do jakiego to dzialu dac wiec dalem tu jakby co to prosze o przeniesienie do odpowiedniego
jakie sa wasze czasy na 60m 100m 400m 800m albo jakies inne
czy bieganie konkretnie w streetballu ma duze znaczenie bo jak gramy tak z kumplami to w porownaniu do normalnego meczu to sie prawie wcale nie mecze
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#2
Tak , bieganie dużo pomaga , po pierwsze kondycja , i szybkość sprintu , truchtu. Czasów za bardzo nie pamiętam , ale dzisiaj miałem skok w dal i miałem 4,6 m , brakowało 10 cm do 6 . Następnym razem bym lepiej skoczył , ale i tak najlepszy z klasy . Na 60 nie pamiętam , ale rok temu chyba około 9 s , jeśli to za dużo na 14 lat to miałem około 8,2 bo nie pamiętam . Jak by co jestem szybki :)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
Ja mam 11 lat i po DWOCH OBIADACH (żeby nie było obiad miałbym o 18 dopiero i nie jestem grupy ;p) w szkole się dowiedziałem że mam biegi. 2 w klasie i tak byłem ^^ 2 sekundy do 1 miejsca wystarczyło by troche wcześniej przysprintować. Czas 2.40 na 600m ;)
  Odpowiedz
#4
2.4 na 600 w wieku 11 lat to spoko
macias miales 4.6 m w skoku w dal i 10 cm brakowalo ci do 6m?
ja dzisiaj bieglem na 400 i mialem 1 minuta 5 sek (najlepszy w gimnazjum mial 1 minuta 1 sekunda)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
do 6 ( ocena )
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#6
sorki wogole nie skojarzylem :D :D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#7
na 1km - 2:56
na 10km - 43:21

kondycję się ćwiczy to biegam długie :)
Obiecałem pomóc w promowaniu strony kolegi, który odkrył koszykówkę dopiero:
ZAPRASZAM POD TEN LINK ! ! !
Wejdź i zostaw mu komentarz alby czuł się lepiej :) !

[Obrazek: be62e75642197d0a.jpg]
  Odpowiedz
#8
jenyy na 10 km??
nigdy sobie na tak dlugi dystans nie miezylem najwyzej to w 1 gim na 4 km :D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
Ja miałem ok 5m w dal podstawówce xD Może dlatego że mam 197 wzrostu :P
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
jakieś 12,1km - niecałe 55min.
nieco ponad 20km - niecałe 1h38min.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości