• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie
#1
Mam pytanie...

Czy te triki podane przez was są dozwolone w koszykowce ??

Nie chodzi tutaj o streetball tylko o normalne mecze koszykarskie..
  Odpowiedz
#2
Zależy, niektóre można wykorzystywać w koszu inne nie. Inne wymagają zrobić podwójną, kroki, uniesioną, lub też nogę.

Wydaje mi się że znajdziesz tu parę dla siebie :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#3
i co do tego... jest taki trik z włożeniem pilki pod koszule itd. czy to w normalnej koszykówce dozwolone ??
  Odpowiedz
#4
Ciężko mi określić ale jak dostaniesz podanie (i nie za kozłujesz od razu) To wydaje mi się że można ale nie jestem przekonany w 100 %
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#5
Trzeba mieć na uwadze, że w Streetball'u nie zwraca się uwagi na czas, a w koszykówce i owszem. Jak dostaniesz podanie to nie masz za wiele czasu, żeby chować piłkę pod koszulę i coś wyczyniać. Ponadto, podejrzewam że jakbyś włożył piłkę pod koszulkę, to obrońca po prostu by poczekał, aż Ci się skończy czas zamiast próbować Ci przeszkodzić... W normalnej koszykówce takie manewry raczej nic nie dają.
  Odpowiedz
#6
to wiem... tylko chodzi mi o taką gre z przyjaciółmi którzy znają zasady, ale nie liczą czasu..
  Odpowiedz
#7
Z przyjaciółmi to można się umówić, że zasady moża naciągać.
  Odpowiedz
#8
pewnie przyjaciele przymkną oko na to :) A w normalnym meczu to wygrywając np. 70 do 30 wydaje mi się że można sobie pozwolić na 1 trik :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#9
Na pewno są triki które można wykorzystać w zwykłym koszu ale czy trener będzie zadowolony jeżeli stracisz piłkę ? he wydaje mi się że w zwykłym koszu nie ma czasu na triki itd
  Odpowiedz
#10
Jak ja sobie zrobiłem trick to było chyba że wyskoczyłem w powietrzu zwód że rzucam piłka na dół i podanie (bardzo dokładne), kolega nie złapał piłki która przeleciała mu pomiędzy rękami a trener się mnie czepiał i mnie zdjął xDDD
Ale nie żałuję bo fotograf to uchwycił i fajnie wyszło xDDD
[Obrazek: 1f94d10de0.jpeg]
Bo
Liczy
Się
Tylko
Basket :angel:
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości