• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Streetball] Guy Dupuy mixtapes
#1
Zobaczyłem to i oniemiałem. Ten gościu, Guy Dupuy, wyglada jakby mial 15 lat, ma niecałe 190 cm wzrostu i jest po prostu mistrzem wsadów. Air up There niech sie chowa, a Blake Griffin by chyba wpadł w depresje gdyby to zobaczył.



On wymiata.
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#2
niezły jest :D
widziałem go kiedyś już :D
Pewnego dnia 1963 roku, Bóg, postanowił stworzyć koszykarza idealnego. Więc stworzył Jordana.

Polecam moją stronę o NBA, NCAA
  Odpowiedz
#3
On jest bardzo znany już od kilku lat, więc dziwię się, że go nie znacie. Był w Polsce kilka razy.
  Odpowiedz
#4
Z Team Flight Brothers :)
A Blake Griffin nie jest zawodowym Dunkerem tylko graczem NBA :* Nie porównuj ich nawet ;)
  Odpowiedz
#5
Miałem na myśli ten jego szajski dunk którym wygrał Slam Dunka ;) . Uważam ze kompletnie nie zasłużył na to. Zrobili z tego wielkie show, dunk niemożliwy do zrobienia, a tak na prawdę to on nic takiego nie zrobił :/ .
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#6
Przeskoczył nad maską a nie nad autem ;p To już ciężej nad człowiekiem przeskoczyć ; ) a jak dla mnie tamtego slam dunk'a powinien McGee wygrać ciekawa i fajne dunki robił ; D
  Odpowiedz
#7
tego dupoya tez juz gdzie widzialem
ale mcgee wymiatal z tymi wsadami szczegolnie ten podwojny powienien wygrac
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#8
Widziałem jak po tym dunku Griffina nad maską się tym zainteresowali i zrobili filmik jak Biedny przeskakuje nad autem.
  Odpowiedz
#9
No McGee wymiatał. A Griffin dostał się do rudy finałowej tylko dlatego, że weekend gwiazd odbył się w Los Angeles. Jeden głos zadecydował o tym i moim zdaniem DeRozan robił ciekawsze dunki.
Pewnego dnia 1963 roku, Bóg, postanowił stworzyć koszykarza idealnego. Więc stworzył Jordana.

Polecam moją stronę o NBA, NCAA
  Odpowiedz
#10
zdecydowanie byl lepszy od griffina
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości