• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie
#1
Siema,

Wiecie jak to jest z kolegami rozgrzewka to trik za trik a w czasie meczu żadnego :/ nie wiem jak temu zaradzić ... może macie jakieś rady
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#2
nie rozumiem...

chodzi Ci o to żę w czasie meczu nie pozwalają Ci używać trików streetball-owych ??
  Odpowiedz
#3
Nie chodzi o to że widziałem i sam nie robiłem praktycznie trików:/ np. Rozgrzewka triki na kolegach jeden za drugim a w czasie gry liczy się zwycięstwo a nie triki i praktycznie nic nie robię :/ Powiem na przykładzie : Graliśmy ze starszymi od siebie sporo to typy także nie robili trików ani nic tylko zwykły kosz jeszcze byli 2 razy tacy jak my i duxą się tylko pchali :/ Wydaje mi się że w głowie to u nas siedzi i jestem ciekaw jak temu zaradzić.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
wiesz chyba każdy ma takie coś..

Gra z przyjaciółmi liczy sie zwycienstwo, chyba że patrzy na Ciebie super dziewczyna to napewno narobisz trików :)
  Odpowiedz
#5
Zależy od tego jak podchodzisz do sprawy. Jak masz dobry humor i grasz z paroma dobrymi kumplami, i co najważniejsze- grasz dla zabawy, to robisz triki jeden za drugim. Jak grasz z kimś, kogo ledwo znasz albo wcale to bardziej podświadomie zależy Ci na dobrej grze, obawiasz się trochę, aby się "nie zbłaźnić"- Twój mózg podświadomie woli grać normalnie, niż ryzykować stratę piłki, zmarnowanie okazji na rzecz próby wykonania jakieś ewolucji. PRzynajmniej ja tak to odczuwam.
  Odpowiedz
#6
Najważniejsze aby czerpać radość z gry czego uczyła np akcja związana z piłka nożna Joga Bonito.

Kiedyś zawsze grałem dla zwycięstwa, ale przekonałem się że to nie jest ważne gdyż liczy się piękno danego sportu.

Odpalcie jakąś muzykę i zagrajcie tak jak lubicie, a reszta przyjdzie sama.
  Odpowiedz
#7
Ja też zazwyczaj nie robie trików tak w czasie normalnego meczu, no chyba że poczuje się pewnie wtedy to co innego. :P
  Odpowiedz
#8
No dokładnie z każdą wypowiedzią powyżej się zgodzę trzeba spróbować grać na luzie :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#9
Na luzie z pewnością będzie Ci dużo lepiej, tylko czasami trudno jest się przemóc i grać na pełnym luziku...
  Odpowiedz
#10
Też mam cząsto takie coś. Poprostu w meczu zapominam o trikach przypominają mi sie te najbardziej dopracowane i znane typu np. crossover. Może jestem zbyt spięty grą, gdy gram na pełnym ludzie czuje dopiero siłe i koncentracje w grze.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości