• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stres - jak sobie z nim radzić ?
#1
Piszcie jak sobie radzicie ze stresem podczas gry o ile u was występuje.
Myślę, że wielu osobom się przyda.
  Odpowiedz
#2
U mnie nie występuje więc nic nie napisze.
  Odpowiedz
#3
Mi wydaje się że największy stres jest przed wyjściem na boisko,plac. Gdy zacznie się gra wydaje (Przynajmniej mi) się że wszystko jest ok skupiamy się by dobrze wypaść (nieraz jest to złe bo popełniamy błędy)A co do stresu to zależy co jest tego powodem (koledzy, widownia, dziewczyny, zespół,przeciwnik, trener itd) Może to że nie chcemy się ośmieszyć, rozczarować innych ...na stres wydaje mi się że najlepsze będzie uwierzyć w swoje siły i starać się ignorować reakcje widowni gdy np stracimy piłkę.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
Ja jak mam stresa to jakoś motywuje mnie to do działanie np gram pierwszą kwartę fatalnie robię straty popełniam błędy a kolejną gram super punkty, przechwyty bloki ;)))
Bo
Liczy
Się
Tylko
Basket :angel:
  Odpowiedz
#5
Nieraz może nie być tej drugiej kwarty xD
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#6
No może ale wtedy broniłem w obronie dobrze ;)))
Bo
Liczy
Się
Tylko
Basket :angel:
  Odpowiedz
#7
No dobrze że trener dał ci grać w drugiej :) ale jednak jest to jakaś forma przeciwstawienia się stresowi i zmobilizowaniu się do dobrej gry.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#8
Ale nigdy nie zapomnę swojej najlepszej życiowej formy niestety wtedy byłem chory i prawie zasłabłem źle się czułem i w ogóle ale grałem jak z NBA ;))) Piłka kosz, piłka kosz ;)))
Bo
Liczy
Się
Tylko
Basket :angel:
  Odpowiedz
#9
Nieźle :) z twojej wypowiedzi nasuną mi się pomysł na jeden temat jutro go dodam .
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#10
przed meczem nie warto mowic ,,jesli nie wygramy to cos tam '' (chyba ze gramy o mistrzostwo) lepiej sie posmiac i pozartowac :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości