• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Freestyle] moj pierwszy freestyle
#1
Nie chciałem wrzucać starych filmików(słaba jakość itd.), ale ponieważ pojawiła się taka sugestia...:P
3 time 3 style w dwóch częsciach - materiał z wakacji 2008


  Odpowiedz
#2
HeH fajne filmik :) Ile wtedy uczyłeś się już freestyle ?
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#3
dokładnie rok:)
  Odpowiedz
#4
No widać, sporo już potrafiłeś ...
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#5
Powiem tyle tylko kręcisz na palcach i nic więcej albo tylko to tu pokazałeś . . .
Bo
Liczy
Się
Tylko
Basket :angel:
  Odpowiedz
#6
(15-04-2009, 18:25)Evolutioner napisał(a): Powiem tyle tylko kręcisz na palcach i nic więcej albo tylko to tu pokazałeś . . .
tylko? Dodgy
niektórzy nawet tyle nie umieją...
  Odpowiedz
#7
nie no rozumiem ale to zalicza się do jednej grupy czyli tak jakby pokazałeś jeden trick pozdro ale muszę przyznać że doskonale ci to wychodzi ;)))
Bo
Liczy
Się
Tylko
Basket :angel:
  Odpowiedz
#8
Nie no Ja nie potrafię :( więc mi się bardzo podoba :) osobą dla których teraz to już pestka z pewnością nie będzie tak samo imponować.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#9
(15-04-2009, 21:27)Evolutioner napisał(a): nie no rozumiem ale to zalicza się do jednej grupy czyli tak jakby pokazałeś jeden trick pozdro ale muszę przyznać że doskonale ci to wychodzi ;)))
ciekawych rzeczy się dowiaduję:D nieważne ile trików sam wymyślisz i tak będziesz robił ciagle to samo:D nigdy o tym tak nie myślałem:D
w następnym klipie po prostu nagram jeden a potem po prostu dam replay'a 10 razy, na to samo wyjdzie:D
  Odpowiedz
#10
Dobra dajcie spokój :) I tak to jest pierwszy filmik ...
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości