• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
And1 teams/skład
#1
Siema,

Jak wiemy And1 to nazwa nie tylko znana z firmy obuwia ale także tak nazwali się zawodnicy jednego z pierwszych składów streetball.

W skład wchodzili zawodnicy między innymi :

Grayson Boucher
Kenny Brunner
John Humphrey
Troy Jackson
Jamal Nelson
Andre Poole

Nie są to wszyscy nadal szukam reszty(być może źle szukałem ale nic na PL nie znalazłem)

Jeżeli coś o nich wiecie można uzupełniać informacje o nich tutaj.

Pozdrawiam.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#2
The Professor najlepszy w And1 ;d i tak...xD
  Odpowiedz
#3
No faktycznie wymiata :)
Jak ktoś by chciał zobaczyć :

Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
Na nowym mixtape, który odbył się w Japonii, w skład And1 wchodzą tacy gracze jak The Professor, Air Up There, AO, Special FX, Bad Santa oraz Bone Collector.
  Odpowiedz
#5
a jak ktoś zna to może podać muzykę z tego mixtape vol 8 powyżej
  Odpowiedz
#6
nom dokładnie z nowym mixtape a co do muzyki to patrzałem i nie wiem :/ jak coś wpadnie to na pewno dam znać.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#7
dobra koli
  Odpowiedz
#8
Jak dla mnie to najlepszy zawsze był i będzie Hot Sauce to co on wyprawiał to przechodziło ludzkie umysły jak ośmieszał wszystkich. Ale z tych co teraz są bardzo lubię patrzeć na Silka.
  Odpowiedz
#9
AWODNICY

Andre "Silk" Poole

Miasto: Baltimore, MD
Wzrost: 188 cm (6'2")
Waga: 77 kg (170 lbs.)


Silk to gracz ze świetnym opanowaniem piłki. Jest showmanem, potrafi zapodawać triki jak mało kto + asystować w wybornym stylu kolegom na czyste pozycje i alley'e. Był gwiazdą streetballowej ligi SBA (Street Basketball Association), gdzie bronił barw swojej rodzimej ekipy Baltimore Blazers. Dodatkowo podróżował również po USA i nie tylko wraz z teamem SBA All-Stars. W 2003 roku stał się rozpoznawalny dzięki telewizyjnemu show emitowanemu na MTV pt. Who's Got Game, gdzie 12-ścioro zawodników mieszkało i rywalizowało ze sobą o główną nagrodę w postaci 100 000 $. Kilkukrotnie występował na And1 Tour jako zawodnik drużyny rywali, robiąc przy tym niesamowite show i udowadniając, że należy do czołówki. W końcu firma zaoferowała mu kontrakt w 2006 roku i tak znalazł się w szeregach And1. Więcej o tym zawodniku dowiecie się z działu Top Streetballers.

John "Helicopter" Humphrey

Miasto: Morehead City, NC
Boisko: Center (Beaufort, NC)
Wzrost: 185 cm (6'1")
Waga: 93 kg (205 lbs.)
Urodzony: 8.09.1980


John Humphrey aka Helicopter to krótko mówiąc maszynka od wsadów. Jego wizytówka stał się wsad "between da legs", który wykonuje z taką łatwością jakby to w ogóle nie wymagało wysiłku, a warto dodać, że mierzy zaledwie 185 cm wzrostu. Jeśli chodzi o jego skoczność to jest w graniach 130 cm (50 cali). Ukończył szkołę średnią w Swansboro. Występował w drużynie akademickiej Blue Raiders, notując 9.0 pkt/m i 4.8 zb/m. Ma na swoim koncie występy w streetballowej lidze SBA oraz semi-pro ligach jak ABA czy liga japońska. Występował w spotkaniach z SBA All-Stars, wziął także udział konkursie wsadów NCAA Final Four Dunk Contest w 2003 roku, kiedy to zajął drugie miejsce. Wtedy zaczęło się o nim robić głośno. Po turnieju poznał Prime Objective'a z And 1 i zaczęli utrzymywać kontakt. Po jakimś czasie Helicopter wziął udział w Open Run'ie w Raleigh (2003 rok), gdzie okazał się rewelacją. Został zaproszony do autobusu And 1, a reszta już wiecie jak się potoczyła. Co prawda to Proffesor wygrał wtedy kontrakt, jednak Helicopter nie miał nad czym ubolewać, ponieważ sam otrzymał go zaledwie kilka miesięcy później. Więcej szczegółów na temat Helicopter'a znajdziesz w dziale Top Streetballers.

Grayson "Professor" Boucher

Miasto: Salem, OR
Boisko: Marion Park, Chemeketa Community College Gym
Wzrost: 178 cm (5'10")
Waga: 68 kg (150 lbs.)
Urodzony: 10.06.1984


Objawienie roku 2003. Ten niski, mało ważący gracz, w dodatku wyglądający bardzo niepozornie był jednym z najlepszych graczy AND1 Mixtape Tour 2003! Stał się tam drugim co do popularności showmanem za Hot Sizzlem. Grayson uczęszczał do liceum McNary przez 3 lata do momentu kiedy na swój ostatni rok nauki przeniósł się do Class 2A Salem Academy. Notował tam średnio 18 pkt/m oraz 7 asyst. Dalszą naukę podjął na Chemeketa Community College, gdzie wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach, zdobywając 3 punkty. Sytuacja miała się tak a nie inaczej, ponieważ Boucher nie miał stypendium sportowego. Podczas trasy, And 1 występowało kiedyś przeciw lokalnej drużynie z Boucherem w składzie. Zrobił on na nich tak mocne wrażenie, że zaproponowano mu udział z tournee z And 1 JV Squad. Dotarł wtedy do finału touru 2003, w którym to rywalizował ze Spydą i Helicopterem. Dzieki swoim zagraniom i popularności jaką zyskał nie dał wyboru And1 i wygrał kontrakt.

Tony "Go Get It" Jones

Miasto: Chicago, IL
Boisko: Lakefront - Chicago, IL
Wzrost: 201 cm (6'7")
Waga: 93 kg (205 lbs.)
Urodzony: 9.09.1979


Go Get It jest pochodzi z Chicago. Ma jeden przesąd - jeśli wychodzi na boisko, zawsze musi trafić pierwszy rzut - wtedy wie, że zagra dobrze. Tony gra na pozycji niskiego skrzydłowego (trójce). Koszykarzem, który inspirował go do uprawiania tego sportu był Scottie Pippen. Go Get It został zaproszony na kilka spotkań do składu przeciwników And1 w 2003 roku. Bardzo szybko udowodnił, że obrona przeciw niemu to bardzo ciężki temat. Kiedy już tylko minął obrońcę było wiadomo, że akcja zakończy się power dunkiem. And 1 zainteresowali się nim i jeszcze tego samego lata podczas przystanku na trasie w Phoenix został oficjalnie wcielony w szeregi And 1.

Hugh "Baby Shaq" Jones

Miasto: Washington, DC
Wzrost: 191 cm (6'3")
Waga: 104 kg (230 lbs.)


Baby Shaq to kolejny power dunker, który wykonuje wsady z takim impetem jakby chciał wyrwać obręcz. Był jedna z gwiazd w streetballowej lidze SBA, gdzie bronił barw lokalnej ekipy D.C.Legends. Brał także udział w wielu trasach, po całym świecie wraz z SBA All-Stars. Jakby tego mało w 2003 roku został "królem DC", w spotkaniach 1 on 1 i zakwalifikował się do finałów programu Nike Battlegrounds. Po drodze musiał wyeliminować aż 32 zawodników. Praktycznie co roku od jakiś 4 lat pojawia się także w Rucker Parku na rozgrywkach tamtejszej EBC. Kilkukrotnie występował na And 1 Mixtape Tour, aż w końcu otrzymał od firmy kontrakt w 2004 roku. Wystąpił wtedy w 4-rech ostatnich spotkaniach touru, przy czym w jednym zanotował aż 47 punktów. Taki wyczyn nie mógł przejść bez echa i już kilka miesięcy później był pełnoprawnym członkiem składu. Więc o nim znajdziecie w Top Streetballers.


Jamal "Springs" Nelson

Miasto: Detroit, MI
Wzrost: 188 cm (6'2")
Waga: 75 kg (165 lbs.)


Springs zyskał popularność w 2003 roku kiedy to pojawił się w TV Show MTV's Who's Got Game. Miał wtedy zaledwie 19 lat. Później przez jakiś czas występował w składzie kipy Suave and Smooth, której roster wyglądał naprawdę imponująco, jednak cały skład nigdy nie zagrał ani jednego spotkania. To był typowy internetowy crew, jednak na wysokim poziomie. Ma na swoim koncie występy w składzie Headache Team, czyli składzie stworzonym przez byłego ballera And 1 Headache'a. Kilkukrotnie pojawiał się na Open Runach And 1, aż w końcu w 2006 roku został zaproszony w trasę. Dotarł wtedy do finałowej trójki wraz ze Special FX'em i Circus'em. Wygrał ten ostatni, jednak po rozłamie w składzie And 1, firma zaproponowała mu kontrakt w 2007 roku. Więc o nim znajdziecie w Top Streetballers.


Jerry "Assassin" Dupree

Miasto: Los Angeles, CA
Wzrost: 201 cm (6'7")
Waga: 91 kg (200 lbs.)
Urodzony: 5.09.1981


Assasin jest jednym z najbliższych ziomów Bad Santy. Obaj dwukrotnie (2005, 2006) sięgali po mistrzostwo Summer Pro League, w Kalifornii, z zespołem Play2Win-Delta Jammers. Jerry na na swoim koncie również kilka campów z zespołami NBA, jak np. z L.A.Lakers w 2004 roku oraz Golden State Warriors w tym roku (2007). Uczęszczał na kilka uczelni, na także na swoim koncie występy w ABA. Na And 1 Mixtape Tour pojawił się w 2005 roku, w kilku spotkaniach drużyny przeciwnej. Udowodnił, że dysponuje dobrym rzutem i potrafi powalczyć na tablicach. Jednak przychylność publiczności zyskał sobie swoimi efektownymi wsadami. Firma zaproponowała mu kontrakt w 2006 roku i wtedy to po raz pierwszy przywdział na tourze koszulkę ze swoja ksywą na plecach.

Troy "Escalade" Jackson

Miasto: Płn. Jamaica Queens, NY
Boisko: OCP w Queens
Wzrost: 209 cm (6'10")
Waga: 168 kg (370 lbs.)
Urodzony: 11.01.1976


Pierwsze skojarzenie - jak taki gigant potrafi grać w kosza? Jak się okazuje, potrafi. Zachwyca tym, że mając taką masę posiada niezłą koordynację oraz całkiem nieźle panuje nad piłką. Troy urodził w północnej części Jamaica Queens, w Nowym Jorku. Może trudno w to uwierzyć, ale Troy Jackson jest młodszym bratem Mark'a Jackson'a, byłego point guard'a z NBA (dla porównania - wzrost 191 cm, waga 88 kg). Troy występuje regularnie z letniej lidze streetballowej SBA, gdzie rezpezentuje w niej barwy swojego miasta wraz z ekipą New York Street Ball Legend. Od kilku lat można go regularnie oglądać na ESPN w serii Street Ball: And 1 Mixtape Tour. Pojawia się również dość regularnie w nowojorskich ligach streetballowych w tym i tej najbardziej popularnej EBC, rozgrywanej w parku Rucker'a. Może mało kto z was wie ale Escalade występował również przez pewien czas z Harlem Globetrotters. Natomiast w sezonie 2000-2001 grał w lidze IBA, gdzie reprezentował klub Magic City Snowbears. Notował wtedy średnio 9.6 pkt/m i 6.6 zb/m, w trakcie 36 spotkań. Zajął 6-tą pozycję w lidze, pod względem skuteczności rzutów z gry z wynikiem 53.5 %. Po zakończeniu rozgrywek otrzymał nagrodę "Ulubieńca publiczności". W szeregi And1 został wcielony w 2002 roku po spotkaniu w Nowym Jorku kiedy to zadziwił wszystkich swoją grą. Przy swojej masie kręcił nawet triki czym zyskał sobie aprobatę zawodników i publiczności.

Kenny "Bad Santa" Brunner

Miasto: Compton, CA
Wzrost: 180 cm (5'11")
Waga: 84 kg (185 lbs.)
Urodzony: 8.10.1978


Bad Santa to najlepszy point guard w składzie And 1. W szkole średniej występował wraz z Tayshaun'em Prince'm, obecnym graczem Pistons. Zdobył wtedy dwa mistrzostwa stanu. Prywatnie bujał się ze Baron'em Davis'em, którego to skład pokonał w mistrzostwach stanu. Ma za sobą występy na uczelniach Division I NCAA (Georgetown, Fresno State). Miał otwardą drogę do NBA, jednak namieszał sobie trochę w życiu i jego kariera nie potoczyła się tak jakby tego chciał. Ma za sobą bardzo bogatą karierę koszykarską, wiele nagród i wyróżnień oraz 3 tytuły mistrzowskie (2005-07) w letniej lidze Summer Pro z ekipą Play2Win-Delta Jammers. Wg słów Baron;a Davis'a I Gilbert'a Arenas'a ma posiada umiejętności na grę w NBA, niestety zabrakło mu w życiu nieco szczęścia. Na tourze And 1 pojawił się po raz pierwszy w 2004 roku, ganiając w czapce św. Mikołaja. Występował wtedy z drużyną przeciwną. Udowodnił, że posiada świetne umiejętności playmakera i potrafi zadbać o show. Potem pojawiał się na trasie już regularnie, aż w końcu w 2006 roku forma And 1 podpisała z nim kontrakt. Więcej o nim i jego dokonaniach znajdziecie w Top Streetballers.


Antwan "8th Wonder" Scott

Miasto: New Bern, NC
Wzrost: 204 cm (6'8")
Waga: 98 kg (215 lbs.)
Urodzony: 01.09.1979


Uczęszczał do Oak Hill Academy w Virginii. Podczas występów w tym liceum otrzymał tytuł Most Spectacular Player, a będąc w ostatniej klasie (1998) otrzymał honorową wzmiankę w składzie All-American. Notował wtedy 14.4 pkt/m, 6.2 zb/m i 2.4 bl/m przy skuteczności ponad 65 %, prowadząc swój zespół do wyniku 25-2. Jest absolwentem uczelni Wake Forest. Grywał w lidze USBL z Dodge City Legends (2002), w Turcji z Erdemirspor (2005) oraz z Harlem Globetrotters. Po raz pierwszy na trasie And 1 pojawił się w 2005 roku i wystąpił w 4-rech kolejnych miastach. Pokazał się od strony dobrego rzemieślnika, walczącego na deckach i serwującego monter bloki. W ataku niszczył wszystkich wsadami i udowodnił że można się dobrez ruszać przy tym wzroście. W 2007 roku otrzymał kontrakt od And 1.

Philip "Hot Sauce" Champion

Miasto: Atlanta, GA
Boisko: Run'n'Shoot
Wzrost: 185 cm (6'1")
Waga: 73 kg (160 lbs.)


Po raz pierwszy pojawił się na AND1 Mixtape 3 i zrewolucjonizował grę w streetball. Dla boiska Run-N-Shoot uczynił to, co Skip dla Rucker Parku. Philip co chwilę tworzył i stosował nowe zagrania, stał się mistrzem superszybkiego i efektownego dryblingu. Można stwierdzić, że Hot Sauce jest najbardziej innowacyjnym zawodnikiem streetballowym w AND1 Team. Zasłużył na miano "żywej legendy" i już chyba do końca swoich dni będzie uważany za jednego z największych showmanów w historii basketu ulicznego. Pochodzi z nowojorskiego Brooklynu, jednak po pewnych przejściach wyprowadził się do Atlanty gdzie rozpoczął wszystko od nowa. Tam jego talent eksplodował i zaczął być rozpoznawany na każdym boisku w Ameryce. Na boisku ośmieszył już setki graczy, w tym najlepszego point guarda z Cleveland Indians, Kenny Loftona, oraz, Jaquez Greena, Reidel Anthony'ego, Derek'a Bell'a (Pittsburgh Pirates)... Nie wliczając wszystkich graczy z AND1 Mixtape's. W szeregi And 1 został wcielony w 2001 roku, tuż po swoich wyczynach, podczas przystanku na trasie w Atlancie. Od tamtej pory już nic nie było tak jak wcześniej, a jego życie zmieniło się diametralnie. Więcej o tym zawodniku możecie się dowiedzieć z działu Top Streetballers.
  Odpowiedz
#10
Hot Sauce dla mnie jest najlepszy ;)
[Obrazek: ostr_3053.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości