• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybijane/tłuczone palce
#1
Witam!

Zdarzało wam się czasem źle złapać piłkę? W taki sposób że piłka trafiała zamiast w dłoń to w np. wyprostowanego palca. Czasami duży ból, że na kilka dni przestajesz tego palca używać :P

Mam pytanie: Co mam do cholery wtedy robić? "wybiłem" (ja tak to nazywam) sobie już 4 palce z 10 ;D. Teraz za każdym razem jak piłkę przyjmę trochę "brzydko" i bardziej na któregoś z tych palców, to od razu powraca na chwilę ból.

Dzisiaj np. zabolał mnie palec którego "wybiłem" jakieś.. 2 miesiące temu.. No może miesiąc/półtora. Tyle czasu, a ja i tak to poczułem. A np. dwa palce mam od roku "spuchnięte" bardziej niż resztę i tak już mi zostanie do końca życia.

Nie rozumiem tego za bardzo, da się jakoś zapobiec tym bólom? Żeby nie było że powybijam jeszcze 6 i przestane grać w kosza bo za każdym razem jak złapie mocniejszą piłkę to mnie zaboli :P Czuję się jakbym miał te palce lekko połamane i przez to że nie byłem w szpitalu to mnie będą już zawsze bolały :P Może to śmieszne, ale prawdziwe :D
  Odpowiedz
#2
Ja tak miałem z pierwszym palcem w szynie . Podanie w stylu LeBrona ;D i to na dodatek na prosty palec , powinieneś iść wtedy do szpitala , ja jak poszedłem okazało się że było małe pęknięcie , i ponosiłem te 2 tyg szynę i już nie mam spuchniętego palca .

Niedawno prosty palec podczas młynka spotkał się z obręczą , palec złamany , miesiąc w szynie i teraz muszę tylko go wyćwiczyć , na razie boli jak zginam , gram meczyk , ale po miesiącu ból całkowicie minie .

PS : Dużo razy dostawałem też na prosty palec piłką ale jak nie puchnie to raczej nic mu nie jest więc nie szedłem , a ból na 2 dzień minął .

A więc następnym razem jak będzie ci puchł palec to do szpitala .
Dobranoc :)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
ja mialem prawie wszystkiee palce wybite ale na szczescie nigdy nie mialem zlamanego
jak samo nie przejdzie to warto isc do lekarza moze jeszcze jakies odszkodowanie nawet dostaniesz :D
jednak nie ma sie co tym przejmowac w koszykowce to norma
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości