• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedztaw się
#1
Siemka wszystkim :P mam na imię Marek, ale znajomi mówią na mnie Keczi, lub Ketchi ;) W kosza grałem już jako mały dzieciak, a Street'em zainteresowałem się jakiś czas temu, mieszkam na Śląsku ;)
Tak o mnie to jeszcze rapuje, za niedługo wypuszczam krążek, więc jak ktoś będzie chciał to mogę udostępnić :)
POZDRO!
  Odpowiedz
#2
siema keczi
fajnie jesli mozesz to chetnie poslucham :)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Siemanko Keczi ! Ja chętnie posłucham , też tworzę , ale to tylko na razie takie zapisywanie tekstów na kartce i robienie bitów .
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
Jak będzie płyta to na pewno dodam tu link do utworów i do pobrania całego albumu :) Na razie to nocki zarywam, bo poświęcam się muzyce :)
  Odpowiedz
#5
A ile masz lat? :P Moje gówienko nagrane wczoraj, możesz sobie obczaić jak chcesz :P Może lubisz takie klimaty :)

http://soundcloud.com/cmotok/o-innym-czasie

A no i siema :P
  Odpowiedz
#6
Siema :D
  Odpowiedz
#7
Mam 16 lat :P Swój pierwszy tekst (o ile to mozna było nazwać tekstem) napisałem jak miałem 6 lat, a pierwsze nagrywki jak miałem 12 - 13 lat
azwyklyuser wrzuć to gdzie indziej, bo tamto nie chce się otworzyć :P
  Odpowiedz
#8
Nom też chce to posłuchać.
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#9
Już powinien link działać, coś naprawiali na stronie :) Jakby nie działał to odświeżyć. A jak coś to jutro będzie działać na pewno :)
  Odpowiedz
#10
Zajebiste tyle powiem , na czym tworzysz bit ?
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości