• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemanko!
#1
Witam serdecznie wszystkich Użytkowników:D Kumple mówią na mnie Alex (Aleksander za długie a Olek jakoś mi nie pasi:P).Mam 19 lat i na co dzień mieszkam,ucze się i chodzę po Trójmieście.
Koszykówką interesuję się dopiero od 3-4 lat a gram prawie 3 lata.Wcześniej prym wiodła piłka nożna ale po drobnej operacji kolana przerzuciłem się z kopania na kozłowanie;) a najważniejsze,że sprawia mi to ogromną frajdę:D
To chyba na tyle,póki co.
Peace!
"(...)Zajawki to nie bezsens,to styl życia.Jeśli wkładasz w to serce masz wiele do zdobycia.Wytrwale w drodze na szczyt jak alpinista.Chcesz się tam znaleźdź? Bierz przykład z mistrza!(...)" Cool
  Odpowiedz
#2
trójmiasto coraz silniej reprezentowane ;] witam!
  Odpowiedz
#3
Siema. Ta operacja nie przeszkadza Ci w grze?
  Odpowiedz
#4
Siema . :) grałeś w jakimś klubie czy samemu grasz ?
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#5
Na szczęście obecnie nie przeszkadza,co prawda zabieg miałem w lipcu 2002r. ale lekarz zalecił nie uprawiać sportów przynajmniej przez rok a z WFu załatwić zwolnienie,dopóki scięgna się nie zrosną.W zeszłym roku w lutym skręciłem to samo kolano:( i dzisiaj przed większym obciążeniem tego felernego kolana,zakładam ściągacz a po smaruje żelem i jakoś daje radę.
Do Koli: sam sobie sterem,żaglem i kapitanem;) gram samemu,bądź z kumplami.
"(...)Zajawki to nie bezsens,to styl życia.Jeśli wkładasz w to serce masz wiele do zdobycia.Wytrwale w drodze na szczyt jak alpinista.Chcesz się tam znaleźdź? Bierz przykład z mistrza!(...)" Cool
  Odpowiedz
#6
:) heh spoko chamsko że masz problemy z kolanem :( ale jak idzie grać to dobrze fajnie że grasz.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#7
elo :D
tez jestem z 3miasta :D oby wiecej kontuzji w tym kolanie nie bylo :)
  Odpowiedz
#8
No siemka
  Odpowiedz
#9
Witam! Co jeszcze mogę powiedzieć?
  Odpowiedz
#10
Siemanko!
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości