• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanko
#1
Witam gram w streetball od niedawna tak samo jak w koszykówke i mam takie troszke dziwne pytanko czy to dobrze gdy przy wzroście 173cm bez zadnych treningów wyskoku dotykam rękom tarczy pełnowymiarowego kosza.?
  Odpowiedz
#2
rzeczywiscie dziwne pytanie
no chyba dobrze ja mam 170 i nie dotykam
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Zależy jak wysoko jest tarcza , jeśli jest tuż pod obręczom ( tak jak u mnie na hali ) to na pewno takiej nie dotykasz , lepiej jak byś powiedział ile ci do obręczy .
PS: Ja dotykam obręczy na 3.05 a na 3 się zawieszę , mam niecałe 180 cm.
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
Powiem szczerze ze brakuje mi do obręczy cos około 20cm tak mi sie wydaje przynajmniej
  Odpowiedz
#5
Hmm mi się wydaje że chyba nawet , nawet ten wyskok , ale oczywiście rewelacji nie ma ;D

PS: Nie mówię że masz słaby wyskok tylko , że nie jest jakiś mega typu 80 cm tylko jest taki przeciętny .
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#6
jak skaczesz to ci tyle brakuje tak?
bo ja myslalem ze jak stoisz :D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#7
Nie no jasne ze jak skacze :P
  Odpowiedz
#8
mi brakuje mniej niz 20 cm ale w moim wieku nie chce robic zadnego programu na wyskok
mam nadzieje ze jeszcze urosne :D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
A ile masz lat i wzrostu ?
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#10
16 lat 170 cm
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości