• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemancjo[...]
#1
[...]...ludziska! :) Z tej strony Szybki, na imię mam Patryk, wiek 15 lat, mierzę 176 cm wzrostu(w poście powitania na koncie Basketmaniak, zaszły drobne pomyłki w obliczeniach :) byłem niższy), tak urosłem. Moje drugie konto to BasketManiak do którego zapomniałem hasła, -e-emaila, hasła do e-maila, nie chce mi się bawić więc... ^^ Założyłem takie o to konto, i witam was powtórnie po długiej nieobecności, z tego co widziałem rangi jeszcze nie zostały rozstrzygnięte, liczę na to byście głosowali na najlepsze. Coś o sobie, tyle że jaram się rapem i robię ten rap, może wrzucę jakiś numer na kradzionym bicie, ale tak na początek, poszukuję bitmejkera, jak jest na forum jakiś który czai klimaty bitów Małpy, takie tego typu sample u mnie są zajebiście cholernie w ch... mile widziane, dlatego, jeśli zajmujesz się robieniem bitów! You're mine! :P Dobra, dobra, chętnych do współpracy, proszę o kontakt(PW). Kawałków na razie nie będę wrzucał, bo muszę zakupić mikser, lecz najpierw flotę przeznaczam na butki do kosza, sportu którego kocham, i często trenuję, a o to te butki http://www.basketmania.com.pl/687,lebron-8-p.s..html ; jeśli ktoś się zna to niech mi powie czy za tą cenę się na prawdę ale na prawdę opłaca kupić. To kolejna sprawa, i co jeszcze, hm. A! A tu link do mojej stronki http://www.szybkisite.pl ; Jeszcze jest w modernizacji więc nie ma co na razie zwiedzać, dużo w cholerę się pozmieniało, i postanawiam wrócić.
  Odpowiedz
#2
siema jeszcze raz
buty sa dobre jednak ja nie dalbym tyle za buty
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Wiesz one też zajebiście wyglądają nie tylko jak się w nich gra ale też do różnych czynności, chodzenia do szkoły, na miasto, i tym podobne. Wiesz, o te butki chce w chu... dbać dlatego przewiduję mieć je dobre kilka lat(w końcu cena ogromna). A jest takie powiedzonko "jak dbasz, takie masz" :P Jestem otwarty na różne opinie od innych na temat tych butów, jakie wady, zalety, i tak dalej. Na razie zbieram kasę.
  Odpowiedz
#4
Siemanko jeszcze raz ;D !
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości