• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siemanko.;p
#1
Siemanko.! witam wszystkich użytkowników.;p Wszyscy mówią na mnie Szymi a na boisku taran.;p mam 15 lat (196cm wzrostu) chodzę do 3 klasy gimnazjum i mieszkam w małej miejscowości Błaszki (łódzkie). Koszykówką interesuję się od dzieciństwa. w 2009 miałem wypadek w którym mogłem stracić nogi i po tym wypadku gram znacznie lepiej niż wcześniej.:) a poza tym rysuję, i zaczynam swoją karierę z c walkiem.;p to by było na tyle.:)

poozdroo.;p
This Game Is My Life.
[Obrazek: wu08k0.jpg]
  Odpowiedz
#2
siemka!
fajnie ze jest nas coraz wiecej :)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Siemanko!Też bym chciał taki wzrost ;d
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
heh.;p problem w tym że nie mogę zrobić wsadu na normalnym koszu.:( i od poniedziałku zacznę robić PeCo.
This Game Is My Life.
[Obrazek: wu08k0.jpg]
  Odpowiedz
#5
Stary, masz dopiero 15 lat, ty się nie martw o wyskok. Po prostu skacz, skacz, w końcu załadujesz piłę. Przez programy treningowe to możesz tylko sobie zatrzymać wzrost. Skacz, skacz, aż sięgniesz ~3.30. Gdybym ja miał te 10-15 cm wiecej to już bym pakował, dlaczego? Bo po prostu skaczę, a mam wyskok z miejsca ~30 cm ;/ Co jest żenujące jak nic. Nauczyłem się wyskakiwać z rozbiegu. Ja już mam 17, przestałem rosnąć, dlatego biorę się za trening ;) Ale przed tobą jeszcze kupa czasu. Nie bierz żadnego treningu. Graj, skacz, graj, skacz :P
  Odpowiedz
#6
hmm. teraz to już sam nie wiem co mam zrobić. tylko że ja nie gram codziennie bo inne rzeczy na to nie pozwalają.;/
This Game Is My Life.
[Obrazek: wu08k0.jpg]
  Odpowiedz
#7
15 lat i program na wyskok?? odradzam
ja mam 16 lat 170 cm i niewiele mi brakuje zeby dotknac obreczy ale chce poczekac do 18 - 19 lat i wtedy zaczac jakis program
ja tez mam duzo zajec ale minimum 3 razy w tygodniu w kosza musze zagrac
mysle ze to kwestia samoorganizacji
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#8
skoro tak uważacie to odkładam ten trening i dziękuję za porade.:)
This Game Is My Life.
[Obrazek: wu08k0.jpg]
  Odpowiedz
#9
po to tu jestesmy ;]
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#10
Thumbs Up 
siemanko :P
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości