• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z mięśniem
#1
Witajcie,

dziś na w-f graliśmy w nogę i dostałem z kopa w łydkę w mięsień. Nie wiem czy jest naciągnięty czy zbity. Jak siedzę to nie boli, ale utrudnia trochę w chodzeniu, a co dopiero w bieganiu. Jutro są sksy w basket i zależy mi żeby na nich być. Jakaś maść rozgrzewają czy przeciwbólowa pomorze.? Bardzo was proszę o pomoc.
This Game Is My Life.
[Obrazek: wu08k0.jpg]
  Odpowiedz
#2
Uzyj jakiejs dobrej masci rozgrzewajacej a potem sobie obwiaz bandarzem. I jak masz jakas opaske to se ja zaloz zeby bandarz Ci nie spadal. I przed graniem postaraj sie rozgrzac ta lydke. Po 2 max tygodniach powinno Ci przejsc ;)
  Odpowiedz
#3
a to mogę jutro grać.? i ja się codziennie rozciągam z ponad godzine to mogę czy raczej nie.?
This Game Is My Life.
[Obrazek: wu08k0.jpg]
  Odpowiedz
#4
ja tez tak czasem mam tylko ze mnie boli miesien w udzie
ja zawsze gram nie wiem czy to dobrze ale nie zwracam uwagi na bol
po tygodniu mi zazwyczaj przechodzi
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
Ja nie polecam grac ale jak znam siebie to bym gral dalej. Boli mnie kosc boli mnie kosc biodra i nie zwaczam na bol tylko gram az milo ;) Mowie Ci co robic zebys mogl sobie pograc :)
  Odpowiedz
#6
no chyba ze cie tak ostro boli i nie mozesz wytrzymac to wtedy sobie odpusc ale jak tak lekko to graj
ja bym gral :D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#7
no nie jest tak źle.:) a przez wieczór powinno się trochę zregenerować. a to mam dziś się rozciągać czy sobie odpuścić.?
This Game Is My Life.
[Obrazek: wu08k0.jpg]
  Odpowiedz
#8
rozciagnij sie przed gra a teraz to moze daj miesniom troche odpoczac
chociaz nie wiem do konca jak to jest bo jak mnie udo boli to jak rano wstaje to nie mam sily stanac na tej nodze co mnie boli normalnie mi sie sama noga ugina
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
no to ja mam teraz podobnie. i jak stane i sie wyprostuje i nogi wyprostuje to czuje ból jakby się mięsień ciągnął.
This Game Is My Life.
[Obrazek: wu08k0.jpg]
  Odpowiedz
#10
nie rozciagaj. Najlepiej juz sie poloz do luzka. Nie mowie o spaniu ale zeby ci miesien odpoczal. Zastosuj jeszcze jakas masc na urazy, nie rozgrzewajaca. Ja mam taka dobra co szybko dziala i pomaga na urazy miesniowe ale jej nie znajdziesz w Polsce. Szukaj takiej mocnej po aptekach.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości