• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opis pozycji
#1
Postanowiłem również opisać swą pozycję jak Luckyy opisał SF to ja opiszę moją PG. ;-P

Rozgrywający (ang. Point Guard) musi być zawodnikiem kreatywnym, mającym świetny przegląd na parkiecie i posiadającym świetny kozioł i podania. Do najlepszych grających rozgrywających świata należą Derrick Rose, Rajon Rondo, Russell Westbrook, Chauncey Billups, Chris Paul, Deron Williams oraz John Wall. W europie guruje bez dwóch zdań Ricky Rubio.

Rozgrywający ma zazwyczaj 195 wzrostu lub mniej.
  Odpowiedz
#2
195? magic johnson tyle mial tak srednio to maja po 185 cm i 100 cm wyskoku
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
zauważ że w NBA po tyle wzrostu rozgrywający mają D.Rose 193, J.Wall 193, C.Billups 191 sam widzisz ; )
  Odpowiedz
#4
chris paul 183 rondo 185
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
no masz dwóch a w NBA większość rozgrywających ma powyżej 190 cm wzrostu bo można ich wymieniać i wymieniać, a poza tym gdybyś czytał dokładniej to byś zobaczył

"...Rozgrywający ma zazwyczaj 195 wzrostu lub mniej..."
  Odpowiedz
#6
stockton - 185
hardaway - 183
parker - 188
johnson - 185
bibby - 188
Blaylock - 185
anderson - 185
price - 183
conley - 185
anderson - 183 (to nie ten sam)
miller - 188
bogues - 158
robinson - 175
webb - 168
ich tez mozna wymieniac i wymieniac
tak rozumiem ze zazwyczaj maja po 195 ale jest tez duzo nizszych rozgrywajacych i jest ich po rowno
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#7
nie musisz się kłócić ze mną bo dobrze wiem, że jest wielu co mają po 180 cm wzrostu, ale co miałem wszystkie wzrosty rozgrywających wypisywać ? więc koniec rozmowy ; )
  Odpowiedz
#8
no a tak w ogóle to Magic miał 205 cm ;D a z obecnie grających to Tyrek Evans ma 198 cm
Pewnego dnia 1963 roku, Bóg, postanowił stworzyć koszykarza idealnego. Więc stworzył Jordana.

Polecam moją stronę o NBA, NCAA
  Odpowiedz
#9
Tyreke jest rzucającym obrońcą ; )
  Odpowiedz
#10
może grać na obu:D
Pewnego dnia 1963 roku, Bóg, postanowił stworzyć koszykarza idealnego. Więc stworzył Jordana.

Polecam moją stronę o NBA, NCAA
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości