• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najnowsza gra przeglądarkowa, bardzo ciekawa.
#1
Czy zawsze podziwiałeś grę koszykarzy? Zawsze chciałeś być drugim Gortatem? Pewnie też wiele razy zastanawiałeś się, jakby było gdybyś to Ty pojawił się zamiast nich na parkiecie?
Tylko w Basketballgame Cię to stać! Tylko u nas znajdziesz się w najlepszych klubach, będziesz zarabiał setki tysięcy złoty co sezon i zdobywał indywidualne wyróżnienia!
[Obrazek: banerek.jpg]
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
  Odpowiedz
#2
Dobrze , że zrobili taką grę , ale ja wole rly ... ewentualnie serię 2k ;d ...
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
wlasnie lepsze 2k12 niz to
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#4
A no nie dość że zamiast grać w kosza będziesz tracił czas na kompa to jeszcze w zwykłe 'klikanie' które nic cię nie nauczy :P Sądząc po stronie głównej, cała 'gierka' jest kompletnie niedopracowana i nawet nie ma co się nią interesować :)
  Odpowiedz
#5
A ja może zadam takie pytanie - jak możecie porównywać polską darmową grę przeglądarkową [która wystartowała 4 dni temu!] z wysokobudżetowym projektem? :-)
Toć to nie jest ani moralne ani nie można z tego wysunąć jakichś daleko idących.
Mi osobiście się podoba, co prawda wymaga kilku ulepszeń, ale właśnie po to jest wersja alfa(ALPHA?;-).
Ponadto, pozwolę sobie wrzucić (jeśli starczy czasu) skromną recenzję, by osoba czytająca temat po przebiciu się przez kilka postów trolli mogła wyciągnąć jakieś wnioski.


PS: Jak jesteście w stanie oceniać cokolwiek po zajrzeniu na stronę główną? To tak jakby porównywać chipsy po opakowaniu. :-)
  Odpowiedz
#6
sam jestes troll
chodzi nam o to ze wieksze wartosci (chociaz i tak nikle) wyciagniesz z zagrania w serie 2k a najlepiej wziac pilke i pojsc na boisko
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#7
"wlasnie lepsze 2k12 niz to "
Więc jednoznacznie wyciągasz opinię, że gra komputerowa jest lepsza od gry przeglądarkowej, nie, nie piszesz tam, iż żywe boisko jest lepsze niż każda gra (z tym się zgadzam, jednakże każda dyscyplina sportu ma swoich fanów, którzy albo to podczas pracy chcą odreagować sobie i przenieść się do świata sportu, lub po kilkugodzinnej sesji nie mają ochoty na spędzenie kilku godzin z padem w ręku by opanować jakiś trick czy wsad).
Po zdaniu "Sądząc po stronie głównej, cała 'gierka' jest kompletnie niedopracowana i nawet nie ma co się nią interesować", jednoznacznie widać, że nie słyszeliście o czymś takim jak obiektywna ocena projektu. :-)

Edit, znalazłem stronę gry na facebook'u http://www.facebook.com/BasketballGame widzę, że mimo Waszych słów naprawdę sporą liczbę osób (jak na owe kilka dni) interesuje rozrywka w sieci
  Odpowiedz
#8
dobra jak sie chcecie bawic w takie rzeczy to sie bawcie ja tylko i inni forumowicze mowimy co MY o tym sadzimy i sie nie czepiaj
kazdy tutaj moze wyrazic swoja opinie a my mamy wlasnie taka
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
Właśnie ... Mam takie pytanie do ciebie , czy wyrażanie własnego zdania , że lepsze jest granie w kosza , albo 2k które jako tako , może nas nauczyć zagrywek , które będziemy próbować robić na boisku jest lepsze niż klikanie np. pkt w siłę , celność i nagle wygrywa się mecz . Jak mówił small kto lubi takie gry niech gra , ale po to jest WOLNOŚĆ SŁOWA , żeby wyrazić własną opinię . No powiedz , jest tak czy nie ?
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#10
no nareszcie ktos mi pomogl dzieki macias ;)
"Więc jednoznacznie wyciągasz opinię, że gra komputerowa jest lepsza od gry przeglądarkowej"
mjfan tak jednoznacznie wyciagam opinie ze gra na pc jest lepsza od tej na przegladarke no bo inaczej byc nie moze i juz
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości