• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki
#1
Witam forumowiczow mam do was pytanie , mam zamiar zakupic sluchawki : http://allegro.pl/monster-beats-by-dr-dr...64987.html i sie zastanawiam czy one sa orginalne . Jak myslicie ? a czy moglby zadac pytanie sprzedawcy i siei zapytac ? z góry dzieki ; ))
  Odpowiedz
#2
Wygladaja na oryginalne.
  Odpowiedz
#3
mysle ze sa zawsze sie mozesz spytac
300 zl za sluchawki?? za tyle mozesz sobie dobre glosniki 5.1 kupic
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#4
ale wiecie jak to jest na allegro , że czasem jakies podrobki sa . Pytam sie dlatego poniewaz te sluchawki przewaznie kosztują kolo 800 zł np na urbancity ponad 1000 http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html dlatego moją obawa jest to ze moga one byc podrobione
  Odpowiedz
#5
no ale na urbancity czasami przesadzaja z tymi cenami moze dlatego
nie wiem ja sie nie znam na takich sluchawkach ale spytaj sie sprzedawcy moze ma jakies certyfikaty czy cos takiego
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#6
zapytaj się go jakie on te słuchawki sprzedaje bo w tytule pisze solo a w opisie studio a to jest wielka różnica.Posiadam solo i polecam chć mają niezbyt dobrą konstrukcję wiele egzemplarzy łamie się kolo tych blaszek
a na urban city jest cena za studio które są o niebo lepsze
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz
#7
wiem że jest to duża róznica . a moglbys ty sie zapytac bo ja jestem w fazie odzyskiwania haslo bo zapomnialem ostatnio ; / Wgl jak sie słuchawki sprawuja ? warte są tej ceny ?
  Odpowiedz
#8
To zapytaj za pomocą email na stronie o mnie :D

A ja powiem tak. CHYBA MACIE ZA DUŻO KASY. Możecie mi zafundować buty jak nie macie na co wydawać xD. Sory ale najdroższe słuchawki (tylko raz) kupiłem za 50 zł i je kocham <3.

"Niewiarygodnie niska cena? Dlaczego ceny są tak niskie? Wysyłka bezpośrednio z kraju producenta, bez pośredników. Mały magazyn, co dzień nowe dostawy, kontakt z dostawcami wielokrotnie w ciągu dnia. "

"Całkowity czas dostawy:
Airmail (poczta lotnicza - wysyłka zagraniczna z Hong Kongu): 12 do 30 dni roboczych. Często proces trwa krócej około 10 dni roboczych."

Więcej chyba nie trzeba tłumaczyć ;)
  Odpowiedz
#9
dzieki ; D


PS : buty jak cos mam Lebron viii ps dunkman <3 ; D
  Odpowiedz
#10
no słuchawki dobrze się sprawują ja kupiłem właśnie złamane i cięzko je było skleić ale następne jakie będą to wersja STUDIO na wiosnę lub wakacje
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości