• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbicia
#1
Przez ostatnie 3 tygodnie 3 razy zbiłem palec. Maści nie zabardzo skutkują, czy są jakieś inne sposoby??
  Odpowiedz
#2
Ja zawsze do kubka ciepłej wody i mydliny i trzymać tyle ile Ci się chce dodatkowo po tym maść jak masz i usztywnić palna (patykiem,nawet kredkami xD) i nie chodzi mi o to że masz w tych chodzić itd ale np na noc lub jak jesteś w domu, chociaż jak chcesz możesz w tym chodzić nawet do szkoły itp.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#3
a zna ktoś jakieś ćwiczenia na wzmocnienie kolan, jakieś DOBRE maści.. bo jak trochę dłużej pogram w kosza albo porobię kilka wsadów to kolano boli.. ;/ kiedyś bylem na rehabilitacji z tym kolanem bo miałem mały wypadek.. ale to było jakieś 6/7 lat temu...
  Odpowiedz
#4
o ciekawe czy jakiś są ćwiczenia mi też by to się przydało (chyba jak każdemu:) )

Dzisiaj coś poszukam jak ktoś jakieś arty ma to można zamieszczać.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#5
znalazłem taką stronkę: http://www.sfd.pl/Kolana_-_wzmocnienie-t98058.html :) zaczynam te ćwiczenia robić zobaczymy jakie będą efekty :)
  Odpowiedz
#6
o :) fajnie też muszę zacząć to robić.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#7
hmmm wzmocnijcie przede wszystki czworogłowy uda, najważniejszy miesien jeśli chodzi o kolano
  Odpowiedz
#8
jakieś ćwiczenia na to podasz może?
  Odpowiedz
#9
Chciałbym powrócić do początkowego wątku - zbić palca. Przynajmniej raz na kilka "gier" mi się to przytrafia. Najczęściej przy próbach bloków, "czap" i przechwytywaniu piłek. Widziałem w tv i na Necie, że niektórzy zawodnicy mają na palcach takie mini opaski uciskowe, czy jak to ma się nazywać. Daje to coś? Bo jeśli tak to może powinienem się w to wyposażyć, bo szkoda mi palców ;/
  Odpowiedz
#10
Te opaski dają bardzo dużo! Siatkarze często to stosują. Słuchaj jak często wybija ci sie ten palec przejć się do lekarza moze cos tam byc ze stawem. A jak narazie nie boli jest okej to oszczędzaj ten palec chyba są tam jakies stabilizatory nie jestem pewien ale te gumki czy tam opaski jednak dają
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości