• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osobiste
#1
Witam,

Rzuty osobiste to dobry sposób na zdobywanie dodatkowych punktów ale żeby zdobywać je zawsze trzeba mocno potrenować więc mam pytanko:

Jak można polepszyć rzuty osobiste ?
Może macie jakąś technikę lub przyzwyczajenie w czasie rzutu?

pozdrawiam
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#2
1. Rzucać Rzucaći jeszcze raz Rzucać !
2. Rzucaćna obręcz nie o tablicę
3. Nie podskakiwać przy rzucie
  Odpowiedz
#3
"Trening czyni mistrza"
-rzucać palcami, nie dłonią
-cierpliwości :D
  Odpowiedz
#4
"-cierpliwości " ile jej trzeba mieć xD
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#5
bardzo dużo :P
  Odpowiedz
#6
no właśnie widzę, najgorzej jest to że np gdy gram na 1 boisku to idzie nieźle ale jak gram w szkole to całkiem inaczej i ciężko wyczuć kosz.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#7
Dwa różne kosze ? NA różnych koszach ?
  Odpowiedz
#8
chodzi mi o to że w szkole np . mam kosze z mniejszą tarczą i obręcze są całkiem inne niż te na których zazwyczaj gram z kolegami...
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#9
jesli nie mozesz dorzucic bez poskakiwania,na poczatku cwicz tak ze stajesz krok od lini i ,gdy chcesz rzucac robisz krok do przodu i wtedy rzucasz robisz tak na poczatku a potem to juz z gorki:)
  Odpowiedz
#10
Wiecie co jest najważniejsze przy rzutach osobistych oczywiście na pewno technika nadgarstki ręka te kąty 90 stopni ułożenie ramienia ręki wzrok i tak dalej i dalej. Ale gdy stajemy przed linią rzutów wolnych starajcie się zawsze robić przed rzutem to samo. Jak wam to pomoże możecie coś powiedzieć do piłki. Np. podchodzisz robisz trzy kozły i rzucasz.. Jeśli robisz te trzy kozły rób je ciągle. Wtedy uczymy się i zdobywamy większe doświadczenie, staje się to rutyną i dobrze o to chodzi. Ja tak robię i moje osobiste złe nie są. Zróbcie w sobie taki nawyk. A powinno być lepiej
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości