• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany
#1
Tutaj w jednym temacie umieszczać będę zmiany, bo sporo tutaj jest rzeczy niepotrzebnych... troszkę posprzątam tutaj...


1. Usunąłem działy regulamin oraz streetball teams, bo nie wiem po co one.
2. usubąłe większość reklam, pod postem, w stopce, linki jakieś nie aktywne...
3. wyłączyłem śnieg i usunąłem życzenia bo już po świętach
4. aktualizacja skryptu do najnowszej wersji
5. dodanie i mała zmiana czatu
6. edytowałem plugin YT, teraz już działa.
7. dodałem plugin , pytanie anty spamowe, dodatkowe pytanie (Możecie podawać propozycje pytań jakie można umieścić)
8. usunąłem możliwość wyboru języka angielskiego
9. teraz można post pisać co 45 sek, oraz w ciągu godziny można napisać 30 postów, takie moje zabezpieczenie przed masowym spamem.
10.
  Odpowiedz
#2
1. Po prawej jest panel w panelu.
2. Tą na dole reklamę ostatnią też radzę wywalić. Dlaczego? Bo to reklama za kliki, a te reklamy są takie zachęcające do kliknięcia że nic tylko klikać... (sarkazm) Cały ten panel Toplisty/Buttony póki co bym wywalił.
3. Całe forum powinno być przebudowane (działy). Możesz obczaić theme który robiłem dla street-ball.info może ci sie spodoba takie "drzewo" działów. W każdym razie powinny być działy połączone itd itd.. (nie chcę żeby google wyłapywało) http:// KROPA beeboo KROPA pl KRECHA watch KRECHA mybb
  Odpowiedz
#3
1. Co do panelu całego po prawej, mam zamiar go wyrzucić, nie podoba Mi się to.
2. Reklama na dole jest płatna za wyświetlenia, dlatego pewnie jest na dole, koli pisał mi, że brakuje mu 2 zł do wypłaty, więc poczekam z 3 dni i wyrzucę :).
3. A co do działów masz rację, należy je przebudować. a theme robiłeś ten który jest ?
  Odpowiedz
#4
Ta ten czarny który się wyświetla, ale już tam admin wie dlaczego zrezygnowałem i nie skończyłem pracy. Za darmowy theme oczekuję trochę innego podejścia do sprawy :) Kto wie może za jakiś czas..
  Odpowiedz
#5
40072642 napisz... Chciałbym to obgadać.
  Odpowiedz
#6
O problemach po aktualizacji proszę pisać w tym temacie.
  Odpowiedz
#7
W dziale NBA, a dokładniej w jego opisie jest literówka. Pasowało by poprawić
radzę połączyć poddziały NBA z Newsy bo niema sensu rozdzielać, bo i tak są 3 wątki na krzyż
Pewnego dnia 1963 roku, Bóg, postanowił stworzyć koszykarza idealnego. Więc stworzył Jordana.

Polecam moją stronę o NBA, NCAA
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości