Ankieta: Czy grafitti na piłkach to dobra rzecz??
Ankieta jest zamknięta.
tak
50.00%
4 50.00%
nie
0%
0 0%
nie wiem
12.50%
1 12.50%
obojętne mi to
37.50%
3 37.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Graffiti na piłkach??
#1
Nie wiem czy taki temat powstał czy może też kiedykolwiek istniał a teraz go nie ma bo nie wzbudził wielkiego zainteresowania ale jednak ja go poruszę. Otóż rozchodzi się o malowanie na piłkach swoich życiowych sentencji czy po prostu fajnego grafitti. Ja poprosiłem niedawno moją siostrę o to i namalowała mi na piłce "Logika zabija życie" wszystko fajnie no do puki napis się nie zaczął ścierać w tedy wpadłem z nią na pomysł żeby popsikać go lakierem do włosów no i spoko napis się trzyma. Więc założyłem ten temat żeby was w jakiś sposób zachęcić do tego typu rzeczy i poinformować że to jest możliwie jeżeli ktoś się nad tym zastanawiał. Wypowiadajcie się na ten temat i jeżeli już posiadacie taką piłkę to załączcie linki do zdjęci z góry dzięki. Jeżeli nie wiecie jak to zrobić pisać na PW to dokładnie opiszę co i jak. I takie pytanie czy waszym zdaniem to jest dobry sposób lepszy dizajn piłki??
Streetball is the art of fun and a way of life ... Remember this when you play.
  Odpowiedz
#2
Ja już dawno mam swoje crew i ksywę :P Teraz muszę to zmyć i walnąć nowe lepsze bo sezon się zbliża :D

Kto lubi mieć zabazgrany plecak, łóżko, piłkę to sobie niech bazgrze. :P Ale dawać komuś do pomalowania?? No nie wiem... ;)
  Odpowiedz
#3
kontraatak zapodaj zdjęcie swojej ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
http://img823.imageshack.us/img823/7595/dsc00260sc.jpg
Streetball is the art of fun and a way of life ... Remember this when you play.
  Odpowiedz
#5
Dawajcie swoje zdjęcia piłek ;p
Streetball is the art of fun and a way of life ... Remember this when you play.
  Odpowiedz
#6
Ok w najbliższym czasie postaram się zrobić focię, dzisiaj nawet robiłem "update" swojej piły :D
  Odpowiedz
#7
A jak to robisz? Mój kumpel robi w domu aerografem fajne graffiti i potem woskiem meblarskim smaruje aby się nie ścierało :)
Obiecałem pomóc w promowaniu strony kolegi, który odkrył koszykówkę dopiero:
ZAPRASZAM POD TEN LINK ! ! !
Wejdź i zostaw mu komentarz alby czuł się lepiej :) !

[Obrazek: be62e75642197d0a.jpg]
  Odpowiedz
#8
Ja np. nie mam na to kasy. Mazak + długopis. Ściera się, ale co za problem poprawić? Piłka i tak i tak się psuje nie wiem czy jest sens wywalić na nią drogą farbę :P

Jak i to że jak ktoś walnie duży napis to potem piłka ma małą przyczepność (tylko się domyślam) a w przypadku mojej wersji nie traci nic na przyczepności :P

Przepraszam że jeszcze nie ma fotki ale nie mam czym pstrykać zbytnio..
  Odpowiedz
#9
Jeżeli chodzi o tańsze rzeczy to nawet zwykły lakier do włosów jest dobry. Dłuższe życie twojego grafitti na piłce to lakier ;p
Streetball is the art of fun and a way of life ... Remember this when you play.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości