Ankieta: Czy akceptujesz pomysł i jego konsekwencje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
90.91%
10 90.91%
Nie (proszę podaj powód)
9.09%
1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restart forum
#1
Prawdopodobnie jednak wreszcie do tego dojdzie, do startu od nowa, street-ball.info urodzi się na nowo.

Jako że ma jeszcze tych kilku/kilkunastu stałych userów, to trzeba zapytać co o tym sądzicie.

Plan jest taki:
1. Usunięte zostanie 98% userów. Tych którzy tutaj jeszcze zaglądają dodamy ręcznie z unikalnymi hasłami do pierwszego zalogowania, później każdy sobie je edytuje na swoje.

2. Usunięte zostanie 99% postów. Dodamy ręcznie tylko ostatnie tematy/posty sprzed najwyżej miesiąca.

3. Zmieniony zostanie skrypt i wygląd forum.

Po prostu po wejściu pod adres street-ball.info zobaczycie zupełnie coś nowego, świeżego. Będzie można od nowa pogadać na różne tematy zamiast widzieć te sprzed kilku lat na które głupio odpowiedzieć.


Co wy na to?
Dodaję ankietę jakby komuś nie chciało się napisać tych kilku słów..
  Odpowiedz
#2
jak najbardziej za
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Zdecydowanie za, proponuję zachować dział "recenzje", jest tam kilka przydatnych opisów.
[Obrazek: derrickrosesygna1.png]
By KornishoN ;)
  Odpowiedz
#4
KornishoN ważniejsze rzeczy będę raczej zachowane , ja już skopiowałem wszystkie treningi i wlepię je na nowe forum.
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#5
tak samo zostawić dział "triki"
  Odpowiedz
#6
Tricki to można od nowa zrobić bez problemu i jeszcze lepiej bo się poszuka filmików z nimi. Dotychczas było to tylko na zasadzie opisywania.
  Odpowiedz
#7
No i dział triki jest nieco zaśmiecony ;) Tematy można pozakładać na nowo. Będzie wtedy przejrzyście.
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#8
Popieram!
Po odświeżeniu możemy się zabrać za małą kampanie promującą :)
Obiecałem pomóc w promowaniu strony kolegi, który odkrył koszykówkę dopiero:
ZAPRASZAM POD TEN LINK ! ! !
Wejdź i zostaw mu komentarz alby czuł się lepiej :) !

[Obrazek: be62e75642197d0a.jpg]
  Odpowiedz
#9
Jeżeli chodzi o mnie to triki trzeba przebałamucić od nowa w necie pojawiło się sporo opisów i filmików w lepszej jakości więc to kiedyś musiało się stać dobrze że tak szybko (mówię o resecie całego forum)
Streetball is the art of fun and a way of life ... Remember this when you play.
  Odpowiedz
#10
dałem nie ale jak zostawicie konkretne tematy to czemu nie wyczyścić forum jestem za
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości