• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K-N Streetball Challange 2009
#1
Wink 
Wszystkich miłośników koszykówki 27.06 zapraszamy na boiska 1 LO w
Kościanie gdzie rozgrywać się będzie turniej "K-n streetball Challange 2009".
Przewidziany jest podział na kat. "Open" i "do 19 lat". Oprócz turnieju
streeta 3na3 imprezę urozmaici konkurs wsadów i konkurs rzutów "za trzy".
Szczegóły zamieszczone są pod adresem http://www.streetballkoscian.pl . Gwarantujemy
dobrą zabawę, koszykówkę na poziomie, a dla najlepszych atrakcyjne
nagrody

Kontakt streetballkoscian@gmail.com

[Obrazek: plakatjpg.jpg]
  Odpowiedz
#2
mam pytanie odnośnie konkursu paczek, jak z zapisami? jakieś wybrane już osoby czy jak to wygląda? bo w tym czasie wyruszam do poznania, więc niedaleko będę miał. kto ma jakąś wiedzę niech pisze
  Odpowiedz
#3
a Ty chcesz brać wylącznie udział w konkursie wsadów? czy ekipe jakaś na turniej główny tez skleisz? jeśli chcesz brać udział wyłącznie w paczkach to napisz na maila imie nazwisko wiek adres i dopisz ze konkurs wsadów:) ale milej nam by było gdybyś ogarnał jakiś kolegów:P
  Odpowiedz
#4
znaczy ja ci powiem, że chętnie bym zagrał, tylko ja w tym czasie z rodziną w Poznaniu jestem, więc kumpli ze Słupska nie zabiorę. Jeśli mógłbym dołączyć do jakieś ekipy to chętnie zagram. Jak coś to postaram się z miarę obiektywnie opisać swoją grę i dać jakiś vid żeby nikt w ciemno mnie nie brał ;pp
  Odpowiedz
#5
rozumiem:) zatem zapraszamy indywidualnie :) a moze kims z forum sie zgadasz i do nas zagoscicie?:) ale jak chcesz brac udzial w dunkach to pisz na maila :) rzucisz piatka i mozesz pokazac co umiesz:)

Edit
chociaż kumpel mówi ze masz napisać w jakiej kategorii grasz i Ci sie cos załatwi:) cytuje
"zapytaj w jakiej kategori gra

nie ma problemu cos mu sie zalatwi "
  Odpowiedz
#6
180 km ode mnie. Szkoda może kiedyś się wybiorę :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#7
180 km to jeszcze nie tak daleko:P mamy juz zespół z janowca Wlkp a to jest 120 km:) wiec nie wykrecaj sie odelgloscia tylko wpadaj do nas:P
  Odpowiedz
#8
no więc odnośnie kategorii, rocznikowo mam 19 lat, tegoroczny maturzysta ;DD więc jak się łapię do tej kategorii 19 lat to może być, w sumie mi obojętnie, mogę grać też w open ;]
  Odpowiedz
#9
no wiec pisz na maila
bedziemy myslec, jak masz jakis starszycj kolegów to im daj znac o tym turnieju
  Odpowiedz
#10
No odległość to jeszcze nie aż taki problem ale zespołu nie ma bo kolega wyjechał z jednym już długo się nie widziałem bo mnie nie było ...Ale będzie czas kiedyś to wpadnę na pewno.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości