• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S-T-R-E-E-T
#1
Siemka, nie wiedziałem gdzie zrobić taki temat, więc robie w hyde-parku.
Wpadłem na pomysł żeby zrobić koszykarską gre w S-T-R-E-E-T. Zasady tak jak w popularnej grze Skate. Zasady i regulamin takiej gry można znaleść tutaj: http://forum.extreme.org.pl/index.php?a=topic&t=4

Czyli:
1. Triki na filmiku muszą być wykonywane przez osoby toczące pojedynek
2. Jakość filmu powinna pozwolić na rozpoznanie osoby robiącej trik
3. Po wykonaniu triku film powinien trwać jeszcze przynajmniej 3 sekundy ukazując postać która wykonywała trik.W innym wypadku można nie zaliczyć wykonania ewolucji.
4. Nie wolno wykorzystywać tego samego filmiku w kilku pojedynkach !
5. Czas na powtórzenie triku to 3 dni później trik jest nie zaliczony a kolejka przechodzi na osobę która go nie wykonała


U nas będą to mogły być: Triki freestyle(jakieś kręcenie na palcu i odbicie od kolanka czy coś), Rzuty do kosza itp.
Pisze się ktoś? Ja moge zaczynać od zaraz mimo że nie jestem jakiś pro elo kozak w tych sprawach :P

Edit: Oczywiście trzeba będzie jakoś zmodyfikować te zasady. Tu przykładowa gra w "S.K.A.T.E" jeśli ktoś dalej nie kapuje o co chodzi :P http://forum.extreme.org.pl/index.php?a=topic&t=38435
[Obrazek: derrickrosesygna1.png]
By KornishoN ;)
  Odpowiedz
#2
Ziom widziałeś jaka pogoda za oknem!? Zajebisty pomysł proponuje - dla mnie ten pomysł jest zajebisty i mogę się na to pisać :) (Nie gwarantuje tylko wykonania wszystkich trików i wyrobieniu się w czasie niestety mam zajęć sporo w domu) Jutro może coś zadam albo jeżeli chcesz to ty to zrób ja postaram się odpowiedzieć w 3 dni.
Streetball is the art of fun and a way of life ... Remember this when you play.
  Odpowiedz
#3
To narazie tylko propozycja. Pogoda nie ciekawa, i najlepiej takie coś zrobić jak się ociepli, jednak zawsze jest jakiś dostęp do hali sportowej, jakieś tricki mozna wykonać w domu etc.
[Obrazek: derrickrosesygna1.png]
By KornishoN ;)
  Odpowiedz
#4
Powiem ci że to nie jest głupi pomysł, tylko że nie ma zbytnio osób do zabawy :D Ja sam potrafię tylko piłkę pomiędzy nogami przekozłować : D Cóż że jest zima, bierz łopatę odgarnij śnieg i jakiś tam trick zrobisz, myślę że to nie problem bo i tak konkurs by ruszył trochę później.

Tylko kto będzie się bawił... ;( Możecie na razie robić tylko walki np. KornishoN vs kontraatak, może się nawet zorganizuje jakieś statystyki wygranych i przegranych walk, zobaczymy :P
  Odpowiedz
#5
Dobry pomysł, myślałem o podobnym i żeby dodać u góry galerię z pojedynkami...
  Odpowiedz
#6
To jak, pisze się ktoś na to ? ;D
  Odpowiedz
#7
Okej, tylko w tej chwili jest nas max 4 (myślę że Macias i small95 się dołączą).

Zrezygnowałbym z rywalizacji, czyli z walk pomiędzy nami, bo sam np. nic nie potrafię jeszcze. Wolałbym zrobić z tego "szkółkę".

Ktoś zarzuca trick na początek, np. 5-10 sekund kręcenia piłką na palcu. I mamy 2-3 tygodnie na nauczenie się, kto jeszcze nie potrafi, a kto potrafi może od razu nagrać i będziemy wiedzieć kto był najlepszy.

Wszyscy na takiej zabawie zyskamy, nauczymy się tricków, bo chyba nie ma prostszego sposobu, jak katowanie danego tricku przez 2 tygodnie na okrągło :P

Bo póki co myślę że za mało was jest - tych którzy potrafią już jakieś ruchy. Jak każdy się troche nauczy, to będziemy mogli rywalizować na różne sposoby.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#8
Ok, ale aż 3 tygodnie ? Proponuje tydzień. Mogę nawet pierwszy coś nagrać na zachęte :D
Edit: Ja też nie potrafie jakiś ruchów, ale rywalizacja 1 na 1 w takim czyms jednak bardziej motywuje wg. mnie i jednak bardziej jestem za tym.

Edit2: No i też chodzi mi o dziwne rzuty do kosza, coś jak w HORSE, tyłem do kosza czy coś, ale to niestety nie nadaje się raczej tylko na 1on1.
  Odpowiedz
#9
Ale ja np. na boisku jestem raz na pół tygodnia, mam w cholerę daleko, nie sądzę, żebym dał radę nauczyć się jakiegokolwiek. Choć.. Postaram się w najbliższym czasie spróbować, ile zajmie mi nauka czegoś.

Wiesz we dwóch nie mamy co rozkminiać, trzeba poczekać aż i reszta się wypowie, żeby każdemu pasowało.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#10
Ja się dołączam . Ale według mnie powinny być około 2 tygodnie na to i po prostu ten kto pierwszy zrobi coś to pokazuje następne itp

Jak macie kogoś kto mógł by się dołączyć to mówić im o tym forum . Jak się ktoś spyta co robisz , też możecie powiedzieć , że to walki na forum street-ball.info . Przynajmniej będzie jakaś reklama ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości