• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra MMORPG z najlepszym PVP
#1
Witam , mam pytanie. Jakie jest dla was najlepsze MMORPG z PVP ? Chodzi mi głównie o różnego rodzaju PVP np. utrzymanie pkt-u, typowe 1 vs 1 , team vs team , może jakiś atak na zamek którego bronią inni ? Najlepiej jakby gra była darmowa , albo chociaż z niektórymi ograniczeniami które można odblokować grając ( oby nie było zablokowane właśnie PVP :) ) Dobrze by było jakby gra posiadała też dobry system wspólnej walki np raidy. Pozytywnie by było jakby gra posiadała też przyjemną grafikę ;] Czytałem trochę i dużo osób poleca L2 lub WoW-a. Mi się podoba nowo wydany SWTOR. Niestety jest on płatny , a na prywatne servery musimy trochę poczekać ;)

A więc jak ktoś zna jakąś fajną grę MMORPG która posiada te cechy to niecha napisze. Może też być to prywatny server np. WoW-a na którym sporo osób , dobrze jakby grało tam też sporo polaków lub czechów/anglików bo znimi też łatwo się dogadać ;)


Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#2
lineage 2
aion
MU
dragon nest cabal
i jeszcze moze perfect world
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Ja Ci polecam:
WoW. Tyle ;].

Ewentualnie gre z czasów pdst i gimnazjum:
Tibia xd.
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Myślę nad L2 i WoW-em . Polecacie jakieś prywatne servery ?


Pytanko , czy Aion jest cały darmowy ? Czy jest np tak że niektóre misje lub miejsce trzeba wykupić ?

Na razie te 3 gry mnie zainteresowały ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#5
Polecam grę Ragnarok online ! wszystkie spełnia twoje wymagania
  Odpowiedz
#6
Sprawdź grę - "Tera" Nówka, nie wiem czy już jest po becie...
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#7
Ok, Koli pewnie sprawdzę tą gierkę ;) Staram się teraz bardziej zajmować się koszykówką , muzyką i innymi zainteresowaniami niż grą ( trzeba jakoś w wakacje wyglądać ;) ).
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości