• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wasze wady i zalety na boisku.
#1
siemanko.:p

tak jak w temacie, jakie macie wady i zalety na boisku.?:p co jest waszą najmocniejszą stroną a nad czym musicie popracować.?:p

Moimi najmocniejszymi stronami są bloki i zbiórki (wzrost 193cm 16 lat). ale mam za słaby wyskok z tego powodu że miałem złamanie otwarte i dwa lata nic nie robiłem. więc jeszcze nie pakuję. ale jak na razie bardziej rajcują mnie czapy od wsadów.:p całe wakacje planuję biegać, rozciągać się itp. na razie bez treningów obciążających kolana, stawy. no i trzeba jeszcze dopracować rzuty.

a jak jest u was.?:p
This Game Is My Life.
[Obrazek: wu08k0.jpg]
  Odpowiedz
#2
Crossover ;) Bloki , szybkość , rzut , 3 , zbiórki , asysty. Muszę popracować trochę nad wejściami pod kosz , chodzi mi o to jak pod koszem stoi koleś 190 cm i 80 kg. Ja mam 180-182 i ważę 58 kg ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
masz 182 cm i wazysz 58 kg?? o.O
waze tylko 3 kg mniej bedac 12 cm nizszym :D
rzuty za trzy, podania szybki tez jestem musze wlasnie popracowac nad jakimis crossami bo nie mam ich w 100% opanowanych
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#4
Wiem , wiem trochę mało ważę i dużo z tego to mięśnie . W święta ważyłem 62 , a teraz znowu schudłem . Nie ważyłem się tylko piszę tak na oko , że 58 .
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#5
ja ważę 73 kg ale chciałbym ważyć tak z 85.:p ciężko mi przytyć, mam b. dobrą przemianę. i wtedy waga na centra w sam raz.:p
This Game Is My Life.
[Obrazek: wu08k0.jpg]
  Odpowiedz
#6
Mam 181cm i warzę 76kg chciałbym ważyć tak z 72gk wady w grze to rzuty wolne i kilka crossover-ów reszta w miarę opanowana...
a no i wyskok wyskakuje 55cm a chciałbym tak nawet 65/60 cm
Streetball is the art of fun and a way of life ... Remember this when you play.
  Odpowiedz
#7
A ja powiem szczerze, że nawet dobrego crossovera nie potrafię, dobrego, czyli takiego, który przyniesie mi zyski, np. miejsce albo przejście przeciwnika.

Ale to nie wada, po prostu brak doświadczenia.

Zalety - póki co to panowanie nad piłką, layupy.
Wady - ciągle oduczam się poprawnego rzutu :D łatwo tracę skupienie. Jak tylko coś nie idzie po mojej myśli to mogę praktycznie przestać grać na jakiś czas. No i to, że nie znam żadnych taktyk koszykarskich. Potrafię tylko podać osobie na czystej pozycji.

Niestety nie wiem jak moja gra ma się do gry zespołowej.
  Odpowiedz
#8
Ja tam nigdy nie myślę co jest moją zaletą, to wprowadza w samozachwyt. Lepiej myśleć tylko o wadach i je wykluczać. Moją wadą jest przede wszystkim słabsza lewa ręka, co dla mnie rozgrywającego jest uciążliwe, ale powoli, powoli już robię ją równej prawej i będzie MOC ! Do końca wakacji, będzie gitarka :) Reszta to takie mniejsze wady, które też powoli staram się wykluczać :)
  Odpowiedz
#9
Zalety to zbiórki przy moim średnim wzroście ,szybkość ,dobry kozioł ,i skuteczność pod koszem .
Do tego warunki fizyczne mam dobre ,przynajmniej wystarczają ,przy moich kumplach .

Wady to słaba lewa ręka ,rzut za 3 (ale teraz je katuję) ,średni wyskok i zbyt często fauluję .

  Odpowiedz
#10
Yaoooo!

U mnie to,tak umiem trzy czwarte trikow które tu daliscie rzuty za 2 i 3 . Dopracować muszę wyskok oraz resztę trikow
Lubię patrzeć na twarz przeciwników, którzy zaraz ze mną przegrają..
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości