• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej Streetball 26.09.2009 Wrocław - ARENA
#1
Zgłoszenia: ro.powstancowsl@neostrada.pl

Z przyjemnością pragnę Was zaprosić na festyn, który odbędzie się na terenie Centrum Handlowego „ARENA” przy ulicy Komandorskiej 66 we Wrocławiu w sobotę 26 września 2009 roku pod hasłem: „Dzień Zdrowego Serca”.

Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja zdrowego stylu życia, a także szerzenie wiedzy na temat profilaktyki chorób serca oraz ich leczenia.

Przy organizacji festynu współpracujemy z Radą Osiedla Powstańców Śląskich, Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego oraz Dolnośląskim Centrum Chorób Serca.

Patronat medialny sprawują Radio Wrocław oraz Gazeta Wrocławska.

Podczas całodziennej imprezy przewidziane są występy zespołów z okolicznych szkół, ośrodków i domów kultury, pokazy sportowe, pokazy sztuk walki, Tai Chi itp.

Podsumowaniem dnia będą koncerty zespołu Krzyki oraz gwiazdy wieczoru – zespołu VOX.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani promocją Waszej firmy, bądź inną formą udziału w naszym „Dniu Zdrowego Serca”, proszę o kontakt pod numerem telefonu 071 367 29 28 lub na adres e-mailowy: arena@arena.wroc.pl.

Jeśli znacie Państwo zespoły muzyczne, taneczne, sportowe, które chciałyby wziąć udział w naszej imprezie, również proszę o kontakt.


Z wyrazami szacunku

Mieczysław Ficner
Stowarzyszenie Kupców „ARENA”
Ul. Komandorska 66
53-343 Wrocław
Tel. 071 367 29 28
e-mail: arena@arena.wroc.pl
http://www.arena.wroc.pl
  Odpowiedz
#2
Szkoda że tak daleko.. ale ale za rok może się wybiorę.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#3
Polska niby nieduże państwo, a tyle problemów sprawia odległość :( Ale jak tylko na forum przybędzie więcej ludzi, od razu więcej osób będzie w pobliżu imprez :)
  Odpowiedz
#4
he no szkoda Wrocław jednak troche daleko ale jak ktoś tam pojedzie niech zda na forum relacje :D
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#5
Grigo zgadzam się z twoją wypowiedzią , staramy się aby tak właśnie za jakiś czas było.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości