• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Między Nogami
#1
Exclamation 
Cześć. Mam problem z wykonywaniem szybkich podań z ręki do ręki między nogami tak jak to robią "czarnoskórzy" jestem pochylony nie za nisko i tylko potrafie z prawej do lewej a z powrotem z lewej do prawej mi nie wychodzi bo pilka przelatuje obok albo pod prawą ręką.

Wiem że najlepiej uczyć się na własnych błędach. Wczoraj to cały czas próbowałem i od czasu do czasu wyszły dwa podania a potem już piłka uciekała... ;/

Macie może jakieś informacje ? jak to wykonywać żeby łatwiej mi szło ?

albo sposoby na to ?
  Odpowiedz
#2
chodzi o zwykly koziol pod nogami?
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Tak chyba tak ;d jak to wykonywac
  Odpowiedz
#4
eee no nie wiem co ci poradzic to nie jest skomplikowane
ja to po prostu robie :D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
hmm.. wyczerpująca odpowiedź . ;> może ma ktoś jakieś rady ? Poradnik ?
  Odpowiedz
#6
hehe no wiem wiem sory ale taki zwykly koziol miedzy nogami to naprawde nie jest nic trudnego :) musisz pare razy to zrobic i sie w koncu nauczysz ;)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#7
Żaden trening na kozioł też nie pomoże , bo jak chcesz wziąć się za jakiś trening to już podstawy musisz umieć ;) Graj, graj i jeszcze raz graj . Nic innego nie da się zrobić . No chyba ,że wszczepimy czip i staniesz się Iversonem ^^
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#8
dokladnie tak musisz robic
oj zeby takie czipy byly ;D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
Tak jak mówią koledzy wyżej.Graj Graj i jeszcze raz Graj. To najlepszy i najpiękniejszy trening :)
  Odpowiedz
#10
domyślam się ,że pewnie masz również problem z kozłem na lewą rękę ;] nie łatwo jest się tego nauczyć i trzeba trochę obycia z piłką, próbuj to robić codziennie ,aż zacznie Ci się udawać , innej rady nie ma ;] podawaj sobie piłką między nogami, za plecami, przed sobą, to doda Ci pewności i w końcu każdy manewr z piłką będzie dla Ciebie łatwiejszy
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości