• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Triki
#1
Cześć, wchodząc w dział Triki można się trochę pogubić.

Moją propozycją jest to aby zrobić Listę w jednym wątku wszystkich trików których najlepiej uczyć się w kolejności ( najłatwiejsze dla początkujących po coraz trudniejsze dla zaawansowanych.

Każda nazwa triku plus link do danego wątku.
  Odpowiedz
#2
Ok , możemy zrobić temat , a potem podpiąć go . Wysyłać najważniejsze info do mnie , ja się tym zajmę . Zrobię listę i dodam filmiki jak będą .
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
Filmiki są tylko wystarczy kogoś obeznanego żeby podzielić je na kategorie jak by polecał je uczyć się Po kolei. Paru takich ludzi żeby między sobą się zgrali i lista by była rewelacyjna.
  Odpowiedz
#4
Stworzyłem listę , wystarczy , że parę osób wyśle mi propozycje co gdzie wpisać i uzupełnię . Na razie piszę tekst , póki mam wenę piszę ... O 21 będę po treningu , więc możesz wysłać parę propozycji i dopiszę . Sam poszukam i uzupełnię jeszcze , żeby do jutra było tak z 4-5 w każdym ...
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#5
Bardzo fajny pomysł, zaraz zobaczę, może uda mi się coś dopisać.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości