• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psychika
#1
yo, w tym wątku chciałbym się poradzić was, niektórych doświadczonych już graczy ale i też tych nowicjuszy. Jak pokonać stres, jak poradzić sobię z trudnościami, jak się przełamać i jak być lepszym.

Mam taki problem ostatnio nie gra mi się dobrze mniej rzeczy mi wychodzi, nie radze sobie. Czuję się mniej pewny siebie na parkiecie. Spada moja samo ocena :s czasami nie mam ochoty walczyć i poddaje się, nie mam siły. Myśle że inni są lepis a namnie nie ma tutaj miejsca. Jakie znacie na to rozwiązania? Może coś doradzicie? Pomożecie..:huh:
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#2
Ja puszczam sobie często jakieś motywujące kawałki, typu: Remember the name, Bądź mistrzem, itp.
Z reguły to pomaga, gdy grając przypomnisz sobie teksty piosenki.
Inna sprawa, że ja nie czuję zupełnie na boisku presji, denerwuje się jak mi nie wychodzi, ale gram dalej, no i jest wsparcie przyjaciół/kolegów/koleżanek.
  Odpowiedz
#3
Temat dość trudny dlatego że każdy z nas jest inny. Każdy z nas radzi sobie jakoś na swój sposób . Możesz popróbować : Obejrzyj jakiś film lub posłuchaj piosenek które Ciebie zmotywują do gry. Postanów sobie w czasie gry że tą albo tą osobę okiwam :) , Jeżeli grasz przed publicznością to nie zwracaj na nią uwagi gdy dryblujesz z piłeczką . Rób wszystko z głową,przemyśl sobie jakie kroki w danym momencie były by najlepsze. Po zakończeniu gry pomyśl sobie co źle zrobiłeś i przeanalizuj wszystko tak aby następnym razem nie zrobić tego samego błędu. Mam nadzieję że chodź w malutkiej części pomogłem .

Pozdrawiam
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
Wiem że temat trudny. Umiałem radzić sobie z niedyspozycją, miałem motywacje, chęć grania dla siebie. Teraz spadła mi forma nie wiadomo jak i po czym. Zacząłem się psuć. Musze jakos poradzić. Pewnie dlatego że coraz mniej jestem na boisku, przez pogode. Dzięki za pomoca olgaprokom i koli. Dzięki waszym wskazówkom powinienem sobie poradzić.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#5
hmm. musisz na boisku czuc sie odprezony , i nie myslec o tym czy cos ci wychodzi czy nie tylko cieszyc sie gra:D ;a gdy cos nie wychodzi to postaraj sie to poprawic .motywujace tez sa filmiki . ja np. gdy sie zalamuje to sobie mysle ze lebron stal sie gwiazda bo gral i gral i dawal z siebie wszystko ,i ja tez musze z siebie dawac wszystko aby, byc ''the best'' :D
  Odpowiedz
#6
Pamiętaj zawsze dawaj siebie 100% nawet jak gracie z kimś słabym zawsze graj na maxa wkładaj w to całe swoje serce.
http://www.youtube.com/watch?v=DSiSwNXm0...re=related (może ten filmik ci trochę pomoże:))
  Odpowiedz
#7
Wade, thx za film może i pomógł..
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#8
bardzo motywujacy folmik:)
  Odpowiedz
#9
Ja np. sobie przed kazdym meczem czy treningiem puszczam "i belive i can fly" ;p
  Odpowiedz
#10
u nas na boisku ,na meczu każdy to spiewa gdy ktos zrobi jakiegos dobrago wsada
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości