• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fake Pass
#1
Cześć, znalazłem taki zwód nie wiem jak on się nazywa ale jest naprawdę łatwy. Tylko był gif tego. [Obrazek: 11de30cb13e2cfae2e2d2b72123fa0e6.gif?1335692483]

Mam nadzieję że spodoba wam się. No to trzeba go jutro wypróbować bo dziś orliki pozamykane ;c
  Odpowiedz
#2
ee tam orliki osiedlowe kosze rulez ! i zaden koles co pilnuje sie nie czepia
a triczek bardzo fajny
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
no wiesz... jak się nie potrafisz zachować to się zawsze przyczepi. A jak się ma dobre wpływy u ludzi to nic ci nie zrobią ^^
  Odpowiedz
#4
zachowac sie xD, nie lubie takiej kontroli robie to na co mam ochote w granicach prawnych zeby nie bylo ;p
na orlikach jest duzo dzieci na ktore trzeba uwazac i wogole tylko miejsce zajmuja a u mnie na koszu to tylko konkretni ludzie przychodza ktorzy umieja grac :) czasami jakies piwko tez sie wypije a na orlikach jest zakaz
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
Dobrze powiedziane ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#6
Ktoś już próbował tego Fake passa ? :>
  Odpowiedz
#7
Ja . Wyszło za 2 razem . Łatwy i chyba nie zbyt potrzebny trik ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#8
ej tak sie teraz patrze i to jest nba memphis grizzlies chyba
nie zauwazylem wczesniej xD
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
Nom Memphis Grizzlies vs Cleveland Cavaliers ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#10
Mam pytanie czy on tam kroków nie zrobił bo widzę że stoi na polu czyli musiał kozłować przed tym. Wziął sobie piłkę tak za plecy i dalej kozłuje.. przypadkiem to nie są kroki ?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości