• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś na wyższe wyskakiwanie.
#1
Ludzie mam 173 wzrostu przeważnie nie wbiegam pod kosz ale jak trzeba ratować to znajduję się tam. Macie jakieś sposoby na wyższy wyskok ? Treningi jakieś ? Mogą i być Hardcorowe.
  Odpowiedz
#2
Treningi znajdziesz na youtubie. Graj bez wyskoku. Ja mam 175 cm i nie potrzebny mi jest wyskok do zbiórek i zdobycia łatwych punktów. Nadrabiam szybkością i zwinnością na tartanie.
  Odpowiedz
#3
No tak tylko że zawsze trafia mi się taka drużyna że nie są zbyt inteligentni że tak powiem i zamiast jakiś wysoki ode mnie poszedł pod kosz to stoi w środku i tylko patrzą jak przeciwnik zbiera piłkę.

Na youtube mówisz ? Mógłbyś podać ??
  Odpowiedz
#4
http://street-ball.info/forumdisplay.php?fid=81 tutaj znajdziesz wszystko.

PeCo i AA 2 ci polecam ;)

Kliknij szukaj i wpisz nazwę któregoś z nich i ci na pewno wyskoczy dokładny opis ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#5
Na wyskok polecam przysiady ze sztangą i suwnica na 1 nogę itp :) Mi pomogło :) Przy okazji możesz poćwiczyć na siłowni inne partie mięśni :) Tylko przy przysiadach najpierw poproś instruktora o pomoc bo łatwo sobie kręgosłup posadzić.A i nie szalej z ciężarami :)
Do tego oczywiście dietka jakaś :)
  Odpowiedz
#6
zadnych gotowych programow typu air alert,peco,super dunks!!!
trening silowy+ plyometryka:)
jesli nie masz dostepu do silowni ulozy sie cos co mozna w domu wykonac.

na silowni to pelne przysiady,podskoki ze sztanga,wykroki,martwy ciag, i jakies cwiczenia dynamiczne jak rwanie,power clean.
wszystko w zakresie powtorzen do 6 max. cwiczymy maxymalny wyskok w gore? czy mamy zamiar skakac po 50 razy na srednia wysokosc jak powtorzenia w tych glupawich programach air alert,super dunks,itd? treningi te maja juz mase lat i na dzien dzisiejszy sa bezsensowne,niebezpieczne, i nieefektywne.

suwnica slabo sie nadaje pod budowanie wyskoku a to dlatego ze podczas przysiadu pelnego pracuja miesnie brzucha,plecow,lydek,
na suwnicy wykorzystujemy wylacznie nogi. przy pelnym przysiadzie lydka do podudzia glownie pracuja miesnie posladkowe i dwoglowe... staw biodrowy jest kilkukrotnie silniejszy niz kolanowy....wiec nie dziwcie sie jak widzicie gosci z nogami jak patyki co skacza wysoko...sila bierze sie glownie z biodra i tylka:)

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości