• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finał PLK
#1
Znajdzie się ktoś na forum, kto ma porządny internet i porobi streamy do oglądania finałów PLK? :D

Można je oglądać na żywo na stronie PLK.pl, ale mam tylko 512 i zawiesza mi się. Więc przydałby się ktoś z prędkością 2mb/s czy coś w tym stylu, żeby oglądał i jednocześnie dał oglądać mi, w jakiejś dziadoskiej jakości.

Znajdzie się taki ochotnik? :D
  Odpowiedz
#2
O której i kiedy , bo nie wiem czy przypadkiem ,nie będę wtedy na turnieju ;x

Mam 15mb więc jakość by była dobra...

PS: A to nie będzie leciało w telewizji na TVP Sport ?
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
Będzie w telewizji, będzie na PLK. Tylko że na PLK jest jakość właśnie dobra i dlatego nie moge oglądać dobra jakość = dobry internet. Więc jak mam marny internet to gówno moge. A TVP Sport też nie mam :D Przesrane :D

Finały będą jeszcze w te dni:

Mecz 3: Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia, 29 maja (wtorek), godz. 18.30

Mecz 4: Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia, 31 maja (czwartek), godz. 18.00

Ew. Mecz 5: Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot, 2 czerwca (sobota), godz. 20.00

Ew. Mecz 6: Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia, 4 czerwca (poniedziałek), godz. 18.30

Ew. Mecz 7: Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot, 6 czerwca (środa), godz. 18.30


Jakbym mógł choć raz obejrzeć jak się prezentują obie drużyny, byłbym super szczęśliwy :D

ps. Iverson był wczoraj na meczu Sixers :P I zapowiada sie że wróci do NBA, ale to nie potwierdzone.
  Odpowiedz
#4
oooooo ! fajnie by bylo jakby wrocil :)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
Też widziałem ten mecz :) Chciałbym , żeby A.I wrócił ;)

Ew. Mecz 5: Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot, 2 czerwca (sobota), godz. 20.00

To jedynie mogę stremować . Tylko powiedz o co ci dokładnie chodzi . Włączyć np. live i oglądasz po prostu , czy jak ? Bo nie "stream-owałem" nigdy ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#6
No to zobaczymy czy dojdzie do meczu 5. Sam nie wiem jaki jest wynik aktualnie w sumie. Za chwile sprawdzę jak napiszę tego posta. Jeśli dojdzie do meczu 5 i będziesz miał czas to jestem chętny.

Jak streamować? Włączysz sobie ten mecz u siebie na plk.pl, użyjesz mojego konta na którejś stronie (sprawdzę która jest najlepsza) pewnie jakiś mini programik będzie trzeba ściągnąć czy coś, żeby 'zaznaczyć obszar na ekranie'. I tyle filozofii :P

Wielkie dzięki za chęci, będę się musiał jakoś odwdzięczyć :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości