• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeróbka forum.
#1
Forum było edytowane. Działy edytowane, nowy theme (który przydałoby się lekko przerobić). I nic to nie dało, dalej pustki. Obawiam się że społeczność koszykarska na tym właśnie polega, mało osób siedzi na forach, bo nie ma o czym na nich pisać.

Stąd moja propozycja. Zmieńmy charakter forum. W tej chwili opisałbym go tak:

O wszystkim co dotyczy koszykówki...

Ale właśnie, jaka jest moja propozycja?

Wchodzi nas tu kilku. Forum ma kilkanaście/kilkadzieścia działów które świecą pustkami. To pewnie strasznie odstrasza użytkowników. Bo choć ciągle ktoś się rejestruje, to szybko przestają wchodzić.

Wchodzi nas tu kilku. Po co tu wchodzimy? Chwilkę pogadać, jeśli mamy z kim :D

Wchodzi nas tu kilku. Więc zróbmy to forum "dla siebie". Zróbmy je towarzyskim.

Usuńmy trochę działów. Jeśli admin chce, niech sobie te tematy do archiwum poprzenosi. Zróbmy kilka kluczowych działów:

Administracja:
- Przedstaw się
- Ogłoszenia: Subforum - Propozycje, błędy, pytania

Basket:
- Zaprezentuj siebie
- Hall of Fame
- Zawodówka
- Imprezy

Warsztat:
- Trening i zdrowie: Subforum - Tricki
- Sprzęt
- Ogłoszenia (Kupię/Sprzedam)

For Fun:
- Konkursy/Zabawy
- Hobby
- Hydepark

Śmietnik:
- Kosz
- Archiwum

Forum zmniejszy się do 14 działów (i tak dużo).

Chciałbym żeby wszystkie tematy z działów które będą musiały odpaść zostały wypieprzone do Archiwum. Bez przenoszenia, układania, za dużo roboty.

W For Fun zrobimy sobie jakąś zabawę, np. w nagrywanie tricków. Ktoś zarzuca trick, a my w 2 tygodnie staramy się go zrobić i nagrać aparatem czy kamerką. (Ktoś taki pomysł zarzucił jakiś czas temu)

Kilka najfajniejszych działów można zrobić dostępne dopiero po zalogowaniu, żeby jak najmniej konkurencji zwijało nam pomysły :D

Ja mogę poprawić trochę theme.

Co wy na to?
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#2
Troszke będzie brakować np. Ustawek, czy działu Pomoc/porady. Ale ogólnie fajny pomysł, tylko troche go dopracować.
  Odpowiedz
#3
Jasne, pomysł z nagrywaniem filmików - takie wyzwania, bardzo mi się podoba. Mimo, że za dużo nie potrafię, na pewno bym nakręcał.
  Odpowiedz
#4
Dobra, heloł, ale ja tu trochę więcej napisałem :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#5
Tak jak pisałem powyżej, wyzwania jak najbardziej, tym bardziej, że zaczynają się wakacje. Co do stworzenia forum tak dla nas, też fajnie, ale nie wiem za bardzo co z tymi działami zrobić. Tak jak pisał KornishoNeK , niektórych będzie brakowało.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#6
No Ustawki to akurat najmniejszy problem bo można to dać jako podforum do Imprezy.

Chcę tylko, żeby strona główna została zmniejszona do tych max 15 działów. Będzie wygodnie przeglądać forum i zawsze jakoś przy okazji poprawi się to obecne wrażenie calkowitej pustki. Co uważacie za niezbędne, to dać jako podforum/poddział. Co pozostanie to do archiwum.

Nikomu nie potrzeba Muzyka, Humor i Hobby, jeśli można to złączyć w jedno "Hobby", a najlepiej nazwa w stylu "Po meczu".

I tak samo z innymi działami, i tak i tak rzadko ktoś tam się udziela, a jest ich niepotrzebnie ze 3 razy więcej niż powinno być.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#7
Dobry pomysł z tym ograniczeniem pustki ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości