• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulka
#1
Witam.

Mam pytanie, jaki rozmiar koszulki mam pierdzielnąć? Uznacie "ale on ma problemy..", ale to serio nie jest takie proste.

Chciałem dorwać jakąś tanią koszulkę przez internet, bo w sklepach w mieście, to ja za używaną dam więcej niż za niektóre nowe na allegro.

Koszulka w której najlepiej się czuję (z rękawami) ma wysokość od najwyższego punktu 74 cm, rozmiar XXL.

Patrzę sobie na allegro i tam koszulka bez rękawów ma rozmiar M też 74 cm. Więc troszkę nie rozumiem :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#2
Myślę że to zależy od firmy . Każda ma inne rozmiary , ja mam np. Koszulkę z AND1 bez rękawów rozmiar L i jest na mnie mała , mam też koszulkę z Jordana M i jest dobra ;) Więc to zależy . Trzeba dokładnie wymierzyć ;)
Lepiej jest kiedy ma się większą koszulkę ;)
[Obrazek: 141bdab38b0a9.jpg]
NBA I THIS GAME
Give me the ball, give me the player, common let's play.
  Odpowiedz
#3
Czyli jednak muszę się sugerować tymi ich miarkami. Mam nadzieję, że się na tym nie przejadę :D Będę szukał czegoś w okolicach 80 cm.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#4
Ja nie kupuję nic poniżej XXL :) do kosza koszulkę mam akurat nike basketball XXXL. Bardzo dużo swobody i ta szerokość :)
  Odpowiedz
#5
To tak jak ja ;) XXL lub XL , cenie sobie swobodę i szerokość ;)
[Obrazek: 141bdab38b0a9.jpg]
NBA I THIS GAME
Give me the ball, give me the player, common let's play.
  Odpowiedz
#6
No wiem ja też bym chętnie pieprznął XXL, zawsze chodzę w dużych bluzach itd. Tyle, że jak się ma wzrost 183 cm i waży z 60 kg (niedowaga), to jak mi przyślą taką 120 cm załóżmy, to mi sięgnie niżej niż spodni :D No może troszkę przesadziłem, ale mało będzie brakować :P

Gdyby nie było takiej dziwacznej rozbieżności między tymi koszykarskimi rozmiarami, gdzie raz widuję XL 80 cm a raz M 80cm, to walnąłbym od razu XL lub nawet XXL i się nie przejmował :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#7
Masz podobne wymiary jak ja ;) Tylko ja mam 181 i 65 kg ;) Też niedowaga ;x
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#8
Ja 186 cm i 74 kg :) To kup sobie tak jak ja spodenki XXL-XXXL :) Problem z głowy :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości