• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki kosz na Orlikach?
#1
Siemaneczko!

Ostatnio się załamałem (jakieś 3 tygodnie temu). Kapnąłem się, że prawdopodobnie nie gram na wymiarowym koszu. To oznaczałoby, że żeby robić na spokojnie wsady nie muszę poprawić wyskoku o 20 cm, a o mniej więcej 50 cm.

Jakie są wymiary kosza na orlikach? 290 czy 305? Nie idzie tego nigdzie przeczytać. Same wymiary boisk, bez wymiarów koszy.

Ja nigdy w życiu chyba na wymiarowym nie grałem, muszę mocno potrenować rzut, żeby większego loba robić, bo jak mi przyjdzie rzucać na 305 to będzie zbyt płasko.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#2
305- wymiarowy od U-14 przed jest to chyba 260 :)
  Odpowiedz
#3
na 99% jest to 3.05 ;) Nie ma chyba orlików z niższymi koszami ( byłem na około 10 różnych orlikach, na wsi i w miastach ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
na orlikach sa 3,05 :) musza byc :)
  Odpowiedz
#5
3,05 sa na bank :)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#6
A to nie jestem taka ciota jednak :D Dzięki panowie :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#7
Nie wiem czy wiecie ,ale kosze na Orliku są regulowane .Więc lepiej zagadaj z facetem z Orlika ;D
  Odpowiedz
#8
no sa ale standardowo jest na 3,05
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
Nie no, wziąłem i zmierzyłem gdzie ja doskakuje. Z miejsca to jest 295 cm. Więc z rozbiegu raczej sięgam do wymiarowej. Raczej. Bosz : ( Boję się :D Nie no przede wszystkim to u mnie wszystkie kosze są takie same. Nie ma niższych, nie ma wyższych. Różni się jedynie wykonanie - siatki, łańcuchy, itd itd. Więc chyba to wymiarowe..
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#10
Tak to na pewno wymiarowy ;)

Zajcew nie wszystkie są regulowane, nawet nie większość ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości