• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GortatTV & Nullo & Massey - Konkurs
#1
Konkurs na najlepszy wsad. Więcej pod tym linkiem:

http://www.gortattv.pl/fan-zone/fan-zone/0,-8,3,16
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#2
Ja konkurs już widziałem jak Massey udostępnił na fejsie. Raczej nikt z nas ( chyba, że Hadzbe ) się nie dostanie na klip ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
A wsady na jakiej wysokości są zaliczane? Bo nie wychaczyłem z filmu :D
  Odpowiedz
#4
no obstawiam ze na normalnej xD
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
Ja wcale go nie obejrzałem, jeśli będą twój filmik wstawiać bezpośrednio, to może jak nagrasz na 2.80 i minimalnie pokombinujesz z szerokością/wysokością obrazu, to nikt nie zauważy :D Może :D.

Chyba że oni chcą żebyś to przy nich robił te wsady. No to wtedy ta, byłby problem.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#6
hahahaha wygrywasz konkurs bo zrobiles na filmiku na 2.80 a pozniej przy nich masz im cos pokazac na 3.05 i dupa :D :D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#7
Koledzy pożyczcie 3-5 cm wyskoku to dam radę :D Bo bez piłki łapię ale już z piłką to nie mogę jej jakoś u3mać :D
  Odpowiedz
#8
Słyszałem ,że filmik musi być w jakości HD i nie może być poddawany żadnym obróbkom .Podobno można na niższych koszach ,tylko żeby wyglądało to naturalnie np. aby nie zdarzyła się sytuacja ,gdzie ziomuś 200cm+ robi wsad na koszu 2,80 .Kumpel się pytał Massey'a na fejsie .
  Odpowiedz
#9
W jakości HD to nie problem bo mam Xperke Neo. Tylko nie mogę się w tym filmiku emaila dopatrzyć gdzie to wysyłać :D
  Odpowiedz
#10
jak wyslalem material kilka dni po rozpoczeciu konkursu....i na drugi dzien NULLO do mnie dzwonil i gadalismy ponad pol godziny;d
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości