• 5
Igrzyska Olimpijskie w Londynie 2012
#21
E ja myślałem że wy o tym wiecie, a mi to nie śmiga ani ta strona bo nie używam IE z tym silversrilwer, ani nie mam takiego interneta <beczy>.

Zresztą USA teraz grają codziennie o 23:30, a ja o 4 wstaje na boisko więc troche mi sie to nie widzi :D

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
ZAJEBISTY mecz !
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#24
No byłem pewien podziwu dla Litwinów ,szczególnie dla tego środkowego .

Ale zawalił ;/ Myślałem ,że zejdzie poniżej 9,50 ;D

W półfinale gdyby biegł na maxa i nie odpuścił ostatnich 50m to poprawiłby rekord , a w finale jakoś taki spięty był ;/
  Odpowiedz
#27
Litwa vs USA fajny mecz i tak jak pisałem w Shoutboxie, liczyłem na litwinów, ale 32 straty nie mogły im dać zwycięstwa.. W czwartej kwarcie było tego już po prostu zbyt wiele. Gdyby nie te 5(?) strat w ostatniej, pewnie by to wygrali.

A USA jaki wstyd byłby haha :D. Szkoda, bo to już się raczej nie powtórzy. Nie wiem czy znajdzie się druga taka drużyna jak Litwa. I dziwi mnie to bardzo, bo w tabeli zajmują 4 miejsce i w tej chwili przegrywają z Tunezją więc już tej drużyny nie zobaczymy..

--
A jednak! Pozbierali się i wygrali. Mam nadzieję że ugrają jakiś brązowy medal czy coś :P

Odpowiedz
#28
Jak USA-ARgentyna ?Oglądałem tylko 5 minut 1szej kwarty i poszedłem spać :D

Polacy w siate wylosowali Ruskich ;/
  Odpowiedz
#29
durant rozjebal wszystkich w jednej kwarcie 6 trojek im wpierdzielil juz go potrajali xD a on dalej kuł