• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olimpijskie w Londynie 2012
#1
Zbliżają się dużymi krokami IO .Komu kibicujecie ?Kogo obstawiacie jako zwycięzcę w Baskecie ?Ja osobiście chcę zobaczyć wreszcie o normalnej godzinie gwiazdy z NBA :D

Zaczęła się już piłka nożna ,właśnie oglądam mecz Hiszpania-Japonia .
  Odpowiedz
#2
Ja już o normalnej godzinie wiedziałem sparingi, ale chciałbym je wreszcie zobaczyć na ekranie telewizora. Kłopot w tym że nie mam Cyfrówki a najpewniej koszykówka będzie pokazywana na TVP Sport i innych kodowanych.

I gówno sobie obejrzę.

A w basket któż mógłby inny wygrać jak nie USA. Choć kto wie, może będzie jakaś niespodzianka, wtedy to dopiero byłby wstyd, jakby taka hiszpania wygrała :D. Bo co jak co, ale USA to co olimpiada zdecydowany faworyt i chyba większość kibiców na całym świecie złoty medal zarezerwowała dla nich :)
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#3
A kto waszym zdaniem zdobędzie brąz ? I które miejsce rezerwujecie dla Hiszpani ;] ?
  Odpowiedz
#4
pierwsza czworka moze nas zaskoczyc :)
USA zapewne pierwsze a o nastepne bój sie bedzie toczyl miedzy Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Francja, Litwa, Australia :)
  Odpowiedz
#5
O której dzisiaj grają ? Bo cos mi się godziny w TV pokrzaczyły i nie pokazuje :/
  Odpowiedz
#6
I Francja :d ulegla
  Odpowiedz
#7
Szkdoa że nie pokazali całego meczu :/ Pokazali ostatnie 3 minuty 4 kwarty :<
  Odpowiedz
#8
Ja ogladalem na necie :D pokazali w tvp2 ostatnie 6 min
  Odpowiedz
#9
http://www.youtube.com/watch?v=1kkltj3s4mY

Dziękuje, dobranoc ;>
Noskill
  Odpowiedz
#10
O żesz fak. A zastanawiałem się czy obejrzeć. Jednak Amazing dzieje się nie tylko w NBA :P
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości