• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I,II,IIl liga
#1
Jak myslicie ile zarabiaja gracze tych lig?
  Odpowiedz
#2
3 - malutko, ale przeważnie prawie nic
2 - 1,5 tyś+
1 - 3 tyś +

Mi się chyba tak wydaje...

Słyszałem, że zarabia się od 2 ligi, ale nie wiem czy na pewno.
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
ja mam znajomych w 3 lidze dostaja ok. 1500 rocznie od sponsora z tego musza sobie kupic buty i takie tam rzeczy
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#4
W 3 lidze 1500 rocznie? Oł maj. To przeciez oni muszą na boku pracować, żeby z czegoś zarabiać.

Ja szczerze to nawet nie słyszałem o II/III lidze, nie interesowałem się więc nie powiem. W I też nie wiem, wiem że w PLK masz od tego roku chyba minimum 800 tys rocznie. Ale moge sie mylić.

Dlatego dziwi mnie 1500 na rok w 3 lidze, ja bym chyba zrezygnował z gry, wolałbym grać z kolegami niz sie angażować w takie ligi :P
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#5
Skillin'Up dlaczego? Wyjeżdżasz od czasu do czasu na mecz i płacą ci za to. Jak się postaracie jesteście ligę wyżej i dostajecie więcej.
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#6
no tak niektorzy pracuja w osirze w walbrzychu a niektorzy normalnie maja prace
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#7
No właśnie dlatego, że "od czasu do czasu" to ja mógłbym sobie pograć na boisku :P Ale głównie chodzi mi o to, że nie wiem czy wytrzymałbym zapieprzanie na treningi, mecze, a do tego praca, no chyba że praca w osirze jak pisze small czy coś.

Ale chyba nigdy nie stałbym się dobrym koszykarzem jakbym połowę swoich sił marnował na jakąś robote :)

Choć w sumie to kto wie gdzie będę grał. Na sam początek oczywiście fajnie by było w 3 lidze. Ale w wieku 2...22 lat, chyba jednak dałbym sobie spokój, jeśli chcieliby mnie tylko w takich 3 ligowych klubach :P
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#8
slyszalem kiedys ze typek (junior) bodajze 19 lat dostawal 450zl miesiecznie w III lidze :) a w drugiej ze do 3k zarabiaja (ci najlepsi)
  Odpowiedz
#9
450? no nie wiem
co sie z nim teraz dzieje? jak tyle dostawal to pewnie byl dobry
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#10
Nawet nie wiem, pewnie gra II,1 liga :D
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości