• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bródka ^^
#1
No właśnie, co robicie ze swoją bródką ? Golicie, zapuszczacie w jakiś fajny sposób, zostawiacie na Gandalfa czy co ? A może jeszcze lepiej, coś ala Harden ^^ Pochwalcie się ;) Ja myślę, na czymś w stylu Iversona, albo Grubsona ;)

To będzie taki męski temat! A co! ;D
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#2
zostawiam sobie sama brode taki pasek jakby nie wiem jak to wytluamczyc xD a wąsa gole bo to jakos dziwnie wyglada :D
od ucha do ucha? mam nadzieje ze weisz o czym mowie ^^
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Tak wiem, coś podobnego ma Grubson tylko on jeszcze brodę na "brodzie" ma większą. Chodzi nam prawie o podobny efekt ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
czekaj go zoabcze xD

ooo no o tym wlasnie mowie :)
nawet jakbym chcial to gdzie indziej mam za rzadki ten zarost i chujowo to wyglada
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
Ja mam krótkie włosy ( chyba nigdy nie miałem długich ). To mi akurat będzie taka bródka pasowała. Na razie zostawiłem sobie brodę niech rośnie, ale coraz bardziej mnie wkurza więc chyba sobie zgolę tego wąsika i zostawię sobie "paseczek".

Tylko nie wiem jak go zrobić, żeby wyszedł w miarę równy ;) Pierwszy raz będę się golił 0,o Podobno później to już trzeba co najmniej raz, albo czasami 2 razy w tygodniu bo szybko odrasta...
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#6
Łee... mam 16 lat i nie mogę patrzeć na swoje kłaki ;D Jak zarost bd intensywniejszy to coś pomyślę .
Chociaż do mojej twarzy zarost jakoś nie pasuje xD
Jak będę już stary to zapuszczę sobie taką ,że jak będę jadł zupę to kawałki ziemniaków i marchewki będą się plątały po mojej brodzie :D

Depilujecie pachy ?
  Odpowiedz
#7
o wlasnie to jest dobre pytanie
ja nigdy pach nie golilem
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#8
Moi koledzy tak, ale mi by nie pasowało to, że latam wygolony jak kobitka. Skracam je do 1cm np.

Zajcew ty będziesz miał malutką brodę, moja będzie się o nogi plątać hahaha ^^
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#9
no u mnie to pol na pol jedni goal jedni nie
ja nigdy nie golilem nawet nie skracalem i nie mam chyba zamiaru
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#10
Ja tam depiluję .Wiem ,że jest na ten temat sporo dyskusji ,ale jak już zacząłem to estetycznie mi nie pasuje takie zarośnięte :D

Po za tym to jest jednak wygoda .Nie mówię ,że robię to z taką częstotliwością jak dziewuchy ,bo czekam aż podrosną i dopiero golę .
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości