• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stawy
#1
Chciałem was podpytać jak po treningach trzymają się wasze stawy, zarówno po tych ciężkich jak i lekkich. Na boisku i na siłowni. Czy bolą was stawy,barki,kolana,nogi ?
  Odpowiedz
#2
Zawsze po grze nie wazne czy lekkiej czy ciezkiej gdy posiedze 30 min robie sie sztywny jak belka, bola mnie stawy, kolana..
  Odpowiedz
#3
Czasami... Po 10 km bolały tylko nogi ( biegałem tak o 11-12 ) , ale tak o 17 nie czułem już bólu. Po meczu ( klubowym ) także nie czuje zbytnio bólu. Jedynie lekkie zmęczenie ( co nie oznacza, że nie zapierdalałem na boisku ). Po prostu wystarczy mi 10 min poleżeć/posiedzieć i mogę grać następny mecz ^^
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
a ja mam znacznie inaczej po meczu ligowym musze dlugo odpoczywac, mecz po meczu zagrac nie dalbym rady
  Odpowiedz
#5
A mi teraz rano coś w barku pierdzielnęlo i mam lewy bark spipeprzony ... Chyba zbyt ostre treningi codziennie i są efekty niestety ;/
  Odpowiedz
#6
Ja jak byłem młodszy to też zapieprzałem całymi dniami bez podpoczynku :D Niestety teraz już tak nie potrafię :P A im starszy będę tym pewnie będzie gorzej :)

Stawy jeszcze mnie nie bolały, jedynie delikatnie na początku 2012, bo wtedy "zacząłem się ruszać". Ale jeszcze nie robiłem ciężkich treningów, ćwiczeń i trzymam się od tego zdala.

Obecnie ułożyłem sobie 2 plany treningowe (po 4 ćwiczenia każdy) które zaczynam od tak niskiego progu, że nic mi się nie stanie na 95%.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#7
Ja narazie muszę również przejść do lżejszych treningów. Górną partie ciała rozbudowałem przez miesiąc tak potężnie, że teraz mam efekty i stawy mnie bolą. Póki co to chyba przejde do rekreacji i lekkiej gry ;)
  Odpowiedz
#8
@Martian
Przez miesiąc ? ; o To poprostu nierealne .

Miałem kiedyś bóle w stawach ,to było w zimę tego roku .Złożyło się do tego sporo czynników .Siłownia (łyski ,czworogłowy i dwugłowy na mszynach + suwnica i przysiady z obciążeniem ) ,do tego zła dieta ,gra w zimę w krótkich spodenkach w piłeczkę bez rozgrzewki i takie podstawowe głupie błędy .Ale skończyłem z siłownią ,ogarnąłem dietę ,trener z siłowni uświadomił mnie o błędach i jest teraz gitez .

teraz bolą mnie jedynie ,po ciężkim treningu połączonym z długą grą .Ale zwykle przechodzi na drugi dzień .
  Odpowiedz
#9
A jednak, ciężka praca codzienna po kilka godzin i dotego dochdozi po 2-6 godz dziennie gry ;] Ja też dopiero zaczynam przygode z treningami więc się nie wypowiadam zbytnio ;)
  Odpowiedz
#10
@Martian

Codzienna ciężka praca + 2-6h gry w kosza nic by ci nie dało .Tą niewielką tkankę którą zbudowałeś spaliłbyś podczas tych kilku godzin gry .Doi tego dochodzi brak regeneracji .Jak chcesz coś zbudować to przeczytaj moje posty z http://street-ball.info/showthread.php?tid=3138&page=3 bo nie chce mi się drugi raz pisać tego samego .
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości