• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki
#1
Witam, chciałbym sie dowiedzieć o podstawach streetballu co trzeba umieć i tp..:D
  Odpowiedz
#2
trzeba umiec grac xD
za ogolne to pytanie jak dla mnie sory : /
tez ci tak ogolnie potrafie napisac triki corssover rzut :D

musisz duzo grac w koncu sam podlapiesz o co tym chodzi :)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
@Up:
To samo co kolega wyżej :D Trudno napsiać jak zacząć. Może tak: idź na boisko, weź piłkę w dłonie i zacznik kozłować. Pokozłuj, potem rzuć, zrób dwutakt. Zacznij grać codziennie. Tą gre trzeba poczuć, mieć w sercu. trudno napsiac jak zacząc, tak jak wszyscy, kozłuj rzucaj, czytaj na naszym forum oglądaj dużo filmików podpytaj kolegów którzy grają i mają dosyć spory staż itd.. Niedługo sam poczujesz co to dla Ciebie znaczy. Graj dużo zespołowo. Jeśli jeszce tego nie zrobiłęś, przedstaw się w dziale pierwszym na naszym forum, i opisz siebie, swoje warunki fizyczne, wiek itd. Powodzenia !
  Odpowiedz
#4
no wlasnie napisz cos o sobie bo nawet nie wiem ile masz lat i czy grales juz cos w koszykowke
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
Trochę za ogólnie pytasz. Żeby grać w streetball nie trzeba dużo umieć po prostu wziąć piłkę w łapę i iść na boisko. To już jest streetball.

Tu masz opisane zasady streetball ( w skrócie )

http://www.spmarcinkowice.chelmiec.iap.p...zulicz.htm

Na początku jednak radził bym ci się zapoznać z zasadami zwykłej koszykówki.

Nie wiem jaki masz staż z koszem więc podałem ci informacje dla początkującego.
W dziale triki znajdziesz listę trików. Skopiuj nazwy i wklej je do opcji szukaj. Zacznij od łatwiejszych trików.

http://street-ball.info/search.php

Ale pamiętaj, że wiedza to nie wszystko. Musisz też pokazać to na boisku...
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#6
Podstawy dla początkującego koszykarza (by Skillin'Up)

1. Posiadaj piłkę, lub przedmiot piłkopodobny. Jednak najlepiej byłoby, gdyby to była piłka przeznaczona do grania w koszykówkę.

2. Znajdź boisko. Weź piłkę i idź na to boisko. Najlepiej boisko do koszykówki. Choć bez koszów też da radę się czegoś nauczyć, ale to raczej dla tych z wyższych leveli.


Po takim pytaniu jakie zadałeś nie wróżę nic dobrego :D Idź i graj. A jak nie potrafisz ruszyć wyobraźnią, to sobie daruj :D. Po prostu graj, jak zacznie to przynosić efekty, będziesz chciał kupić sobie buty, albo pogadać to przyjdź na forum, ale pytania "Jak grać w koszykówkę" lepiej zachowaj dla siebie :P
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#7
(13-08-2012, 16:09)SkillinUp napisał(a): Podstawy dla początkującego koszykarza (by Skillin'Up)

1. Posiadaj piłkę, lub przedmiot piłkopodobny. Jednak najlepiej byłoby, gdyby to była piłka przeznaczona do grania w koszykówkę.

2. Znajdź boisko. Weź piłkę i idź na to boisko. Najlepiej boisko do koszykówki.

Leże xD

Nie skreślaj go od razu. Nie wiadomo ile ma lat itp. Nie odzywa się coś ;>
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#8
A jeszce mam pytanie: napisałes podstawy streetball`a. Skłoniła Cię do tego nazwa forum, czy może jednak wolsiz grac w klasyczną koszykówkę ?Koledzy wyżej Ci wytłumaczyli, zapoznaj się z zasadami zwykłej, a potem uderz w street`a ;) Grałeś w ogóle na wf chociażby kiedys ?
  Odpowiedz
#9
hahha skillin up zniszczyl :D no ale taka jest prawda
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#10
Skillin miszcz :D

Ja tam zacząłem od kupna ballera :D Poszedłem w poprzednie wakacje na boisko i sobie rzucałem do kosza .Jak już w miarę ogarnąłem celność rzutu ,to zająłem się kozłem .Potem miałem 2tygodniową przerwę na wyjazd .Kiedy wróciłem zauważyłem ,że na boisku obok gra starszy ode mnie o kilka lat ziomek .Podpatrywałem co robi ,jak rzuca ,jak kozluje itd. W końcu udało mi się wyciągnąć kumpli na kosza i od tamtej pory gramy już razem .Gramy różne gameplaye 2vs2 ,1vs1 albo 3vs3 na jeden kosz .Potem znalazłem to forum i zacząłem przyswajać kilka tricków .Ogarnąłem już crossa ,kozioł ,rzuty .Brakuje mi jeszcze troche skoczności i dynamiki ,ale nad tym cały czas pracuje .Teraz się trochę opierniczam ,bo jestem po zapaleniu płuc i dochodzi do tego coolerska pogoda ;< Ale najważniejsze jest grać :D Od ciebie i twoich ambicji zależy jak będziesz grał .Nikogo tu nie oszukasz :D
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości