• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemka
#1
Siemka mam na imie Przemek mam lat 15 od niedana zacząłem sie interesować Streetballem, w kosza gram codziennie ćwiczę rzuty i triki podane w poście z trikami i tym podobne rzeczy :D
  Odpowiedz
#2
siemanko !
sory ze cie poprawiam ale az mnie to boli - RZuty ! ;)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Siemanko :P

Sory że cie tak jechaliśmy w jednym z tematów, ale pamiętaj jedno: Najpierw zrób potem mów/pisz.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#4
Witaj na forum!

Napisz coś jeszcze o sobie, wagę, wzrost itp
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#5
Mój wzrost to 175 myslę że jeszcze rosnę, waga 58kg, kondycje mam raczej dobra bo chodze na pływalnie, często biegam i jeżdżę na rowerze. Jestem z Radomia no i to chyba wszystko :D
  Odpowiedz
#6
Jesteś z radomia i gdzie grasz? Jeszcze z 5 cm może urośniesz.. :P
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#7
Jeszcze mam parę lat na rośnięcie :D
Też jesteś z Radomia.?
  Odpowiedz
#8
Tak bardzo rzadko z kimkolwiek gram, ale warto wiedzieć kto gdzie się snuje :D Ja bywam na słonecznej na takim gównianym boisku, właściwie to połówką, ale ma siatkę normalną, więc dla tego świstania warto czasem się przejść późnym wieczorem lub wczesnym porankiem, zanim te dzieciuchy poprzyłażą.

Czasami też na energetyku i orliku przy tym liceum obok mosiru, nie pamiętam jak to było..
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#9
Ja gram często na podstawówce nr 18, a koło galerii tez grałem ale naprawdę kijowe podłoże tam jest bo piłka ledwo co sie odbija.
  Odpowiedz
#10
Z tym to jest różnie, jak pograsz godzinę, to się tak ubije że zaczyna być spoko, ale ja tam chodzę tylko sam ćwiczyć rzuty więc mi to kompletnie wisi :P
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości