• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Staw skokowy
#1
Zakładam ten temat ponieważ chce znać wasze zdanie na temat stawu skokowego przy którym koszykarze mają najwięcej problemów(przynajmniej tak mi się wydaje:))
co sądzicie o tym :
Kod:
http://www.i-apteka.pl/product-pol-28098-GLUKOZAMINA-C-Naturtabs-x-60-tabl-.html
  Odpowiedz
#2
nie wiem bo wiesz nie dla każdego każdy lek jest odpowiedzi więc może powinieneś sie poradzić kogoś kto sie na tym zna 9takie jest moje zdanie)
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#3
thx mati ale może właśnie dlatego napisałem na forum, gdyż może ktoś się na tym zna (przynajmniej w małum stopniu)
  Odpowiedz
#4
no racja :)
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#5
Mi na siłowni polecają Glukozaminę jeżeli chodzi o stawy. Więc myślę że to dobre rozwiązanie ale jak zaczniesz brać i później stwierdzisz że już nie chcesz to to niby mogą być jakieś złe skutki... Chodź do tych skutków do końca nie jestem pewien.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#6
W każdej reklamie jakiegokolwiek leku czy jemu pochodnemu masz: "przed użyciem skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą, bądź zapoznaj się z ulotką..." Czemu by tak nie zrobić?
  Odpowiedz
#7
racja grigo ;)
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#8
Mi mówiono że glikozaminę można brać. Ale i organizm przyzwyczaja się że ją dostarczamy i sam nie produkuje różnych czynników czy czegoś tam, (zapomniałem, potem napisze jak sobie przypomnę) i potem jest niby gorzej..
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#9
(13-12-2009, 14:43)Koli napisał(a): Mi na siłowni polecają Glukozaminę jeżeli chodzi o stawy. Więc myślę że to dobre rozwiązanie ale jak zaczniesz brać i później stwierdzisz że już nie chcesz to to niby mogą być jakieś złe skutki... Chodź do tych skutków do końca nie jestem pewien.

troche nie zrozumiałem, bo przecież nie można brać glukozaminy do końca życia(lub kariery koszykarskiej) jeśli miałbym ją zażywać na przykład przez pół roku a to wzmocniłoby moje stawy i nie było by jakichś złych skutków to czemu by się na to nie skusić:P
  Odpowiedz
#10
(13-12-2009, 18:32)krissol napisał(a):
(13-12-2009, 14:43)Koli napisał(a): Mi na siłowni polecają Glukozaminę jeżeli chodzi o stawy. Więc myślę że to dobre rozwiązanie ale jak zaczniesz brać i później stwierdzisz że już nie chcesz to to niby mogą być jakieś złe skutki... Chodź do tych skutków do końca nie jestem pewien.

troche nie zrozumiałem, bo przecież nie można brać glukozaminy do końca życia(lub kariery koszykarskiej) jeśli miałbym ją zażywać na przykład przez pół roku a to wzmocniłoby moje stawy i nie było by jakichś złych skutków to czemu by się na to nie skusić:P


Pewnie chodziło mu o to że jak przez pół roku będziesz zażywał glukozaminę i przestaniesz brać będziesz bardziej podatny na urazy niż przed braniem...
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości