• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trening LeBrona
#1
http://www.menshealth.pl/fitness/Trening...-3490.html

Zapraszam do lektury i dyskusji :D
  Odpowiedz
#2
Cytat:100
Liczba pompek, które LeBron James może zrobić w jednej serii.

Gdy ujrzałem ten napis odechciało mi się czytać :D

Potem dobiło mnie:
Cytat:45
Tyle minut Lebron poświęca na rozciąganie po treningu..

Nie wiem czy kiedykolwiek osiągnę takie treningi :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#3
no akurat 100 pompek to nie jest jakis wielki wyczyn ;o
a co do rozciagania to ja wogole sie praktycznie nie rozciagam :D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#4
Ja to samo. Tylko po treningu z ciężarami rociagam się około 20 minut ;).Przed ćwiczeniam rozgrzewka 2 min i to wszystko. 100 pompek ? Demotywacja mnie dopadła :D
  Odpowiedz
#5
100 pompek to nie jest wielki wyczyn? Ale 100 pompek na serię. A w treningu raczej robi się kilka serii. Ja na serię to robiłbym z 5 :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#6
Ja robię 15, ale 100 na serię 0,o...
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#7
Dla mnie wykonanie 100 pompek jest czymś niewyobrażalnym :D

Sam jak ćwiczę to robię 4 serię po 23 i ostanią robię ile mogę i zazwyczaj zakręcam się ok.15 powtorzeń .

Muszę się przyznać ,że nie rozciągam się i trochę żałuję ,bo mam teraz dosyć krótkie ręce względem tułowia :D

A co do tego czy to jest tylko 100 powtórzeń ,czy kilka serii ,to się nie dowiemy .LeBron wykonuje superserie ,czyli robi różne ćwiczenia ,bez odpoczynku i po każdym obwodzie dopiero ma czas na regenerację .Superserie wyonuje się dopóki ma się energię :D

Zdziwiło mnie jedynie to ,że nie robi przysiadów z ogromnym obciążeniem ,tylko takie dosyć proste ćwiczenia .Sądziłem ,że tacy koszykarze mają cięższe treningi na siłowni :D
  Odpowiedz
#8
Nie no rąk to chyba nie wydłużysz :D


Wymyśl sobie ćwiczenie jakieś w którym będziesz musiał na ileś tam sekund rozciągać maksymalnie ręce, np. do sufitu czy coś. Rób codziennie a poprawisz zasięg. Przynajmniej ja poprawiłem i szybko mi się znudziło, raz na jakiś czas tylko robię.

Ale też nie ma co oczekiwać nie wiadomo jakich efektów, ja po prostu potrzebuje rozciągnięcia bo długo nie odpowiadałem sportu, więc wszystko mi troche prościej idzie na razie :P
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#9
@Sklilin :

No właśnie z tymi rękami nie tylko ja tak mam ,z kumplami chodziłem na siłownie i onie też bez strechingu i też im się wydaje ,że mają krótsze ręce .Kiedyś tak przypadkiem z kolegą ,który gra w kosza wyciągnęliśmy ręce i on miał prawie o dłoń dłuższą rękę ,a jest ode mnie prawie o 10cm niższy :D
  Odpowiedz
#10
Oł men. To ja ide sie rozciagac żeby nie daj boże i mi sie nie skróciły. :D

Ty też leć :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości