• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energia i motywacja
#1
Mam dosyć spory problem. Od jakiś 2 tygodni brakuje mi motywacji i energi do gry. Nie grałem meczu chyba juz od 1,5 miesiąca. Czy możecie polecić coś co doda mi energi, bo w ogóle nie mam ochoty ani energi, nie wysypiam się, jestem obolałby łapie mnie dużo skurczy i kontuzji, frustracje związane z warunkami fizycznymi :( Czy ktoś ma jakieś sposoby na radzenie sobie z brakiem energi, albo z brakiem motywacji do gry ?
  Odpowiedz
#2
Mnie cholernie motywują filmiki na YT :D Dobra muzyka ,no i przede wszystkim usłyszane od kumpla "Dawaj nie pierdol" :D
  Odpowiedz
#3
taa dawaj nie pierdol to ja mam od kupli jak mowia chodz na browara
nie wiem w te wakacje gralem kilka razy w kosza tez nie mam sily, ochoty, a tak to glownie imprezy. strasznie sie zapuscilem : /
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#4
Mnie najbardziej motywuje jak sobie pomyślę ile jeszcze pracy przede mną. Na drugim miejscu jest jakiś mecz. Najlepiej reprezentacji polski, bo marzy mi się żeby za 8 lat wyjechać z nią na olimipiadę :P

Więc jak obejrze mecz i pomyśle ile jeszcze będę miał do roboty to już jest mieszanka w sumie nie do zatrzymania :P

Też nie jestem z siebie zadowoloony, ale ja dlatego że w całe wakacje byłem ze 20-30 razy. Więc kilka to to nie jest :P Niestety ostatnio zrobiłem dłuższą tygodniową przerwę i od dzisiaj od nowa uczę się jak rzucać :D

Przydałby się jakiś trener bo bez niego nigdy nie naucze się rzutu.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#5
Widze że nie ja jedyny mam takie problem. Teraz wróciła osobą z którą moge grać wiec mam motywacje, od dzisiaj zaczynam znowu ćwiczyć bo chce nareszcie dotknąć obręczy :D Ja chodziłem dzień w dzień w wakacje a teraz od tygodnia jakos tak nie chciało mi się :D
  Odpowiedz
#6
Mimo, że jestem cienki u mnie jest tak:
[Obrazek: BBNS.jpg]
Noskill
  Odpowiedz
#7
Hehe :D No i bardzo dobrze !
  Odpowiedz
#8
Ja tam w te wakacje grałem w lipcu prawie dzień w dzień .Pod koniec lipca miałem zapalenie płuc .I wczoraj grałem pierwszego gameplaya i miałem siły grać przez 10 minut i aż mi się słabo robiło .Dlatego teraz zwalniam tempo ;/
  Odpowiedz
#9
No i tak powinno być. Ja raczej miałem tak że okresy kilka dni pod rząd, potem przerwa jeden dzień, albo przerwa kilka i znów. Dawno nic nie robiłem codziennie, już kilka lat będzie. Więc dopiero uczę się tej "sumienności".

Bo mimo tego że chciałbym zagrać, to potrafią mnie odtrącać inne rzeczy. Ale minie trochę czasu i się nauczę.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#10
Ja dzis wrociłem do gry :D Szczerze przyznam, łatwo nie było, pograłem 10 min i nagle zawroty głowy, senność itp. Pograłem ten czas, rozkręciłem się i teraz już jest okej. Mam zamiar grać dzień w dzień do końca wakacji :D Znowu mam z kim grać i po powrocie masz jeszcze lepszą skuteczność, siłę i dynamikę ! :D
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości