• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolano :/
#1
Siema
mam problem. Otóż jak robie przysiad albo się po cos schylam i zginam prawe kolano to czuje jakby mi ktoś w nie wbijał igłe. Macie jakiś pomysł jak temu zaradzic ? Dodam, że byłem wczoraj na treningu ale ani sie nie wywaliłem ani źle nie stanąlem więc nie mam pojęcia od czago to moze być. Zaczęło mnie boleć dopiero wieczorem wieczorem.
  Odpowiedz
#2
Ale dokładnie kolano czy może mięsień który jest nad kolanem bo jeśli byłby to mięsień to bierzesz maść jakaś noi odpoczywasz żadnych treningów.
  Odpowiedz
#3
dokładnie na pewno odpoczywaj teraz, jeżeli mięsień to jak wyżej maść. Staraj nie obciążać prawą nogę, nie skacz no i odpuść sobie koszykówkę na parę dni. Jeżeli nic nie przestanie to do lekarza...
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
Boli cie pod kolanem, masz taką jakby wystającą lekko kość, którą jak nadusisz to Cie boli? napisz dkoładniej gdzie cie boli bo z kolanem może dużo różnych rzeczy może być związanych....
  Odpowiedz
#5
Seweryn23Jordan ma racje opisz troche. Kurde kolano to nie ciekawie na pewno teraz odpocznij. Pewnie się po prostu przetrenowałeś;>
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#6
Nie nie boli mnie mięsień ani pod kolanem. Boli mnie nad kolanem jak robie przysaid to czyje jak by mi ktoś wbijał igłe. Ale zaryzykowałem i poszedłem na trening dzisaij i muszę wam powiedzieć, że przy grze wogóle nie czułem i teraz mniej mnie boli ;] prawie wogóle nawet. Poprostu ja tak mam że jak coś mi jest to musze iść na trening ;p
Dzięki za porady.
  Odpowiedz
#7
Ja miałem martwice kolan to mnie bolało pod kolanem a lekarz powiedział że całe szczęście że pod mne boli bo jak by mnie nad bolałem to przejebane by było, ale sokoro Cie pomału przestaje to naszczęście chyba nie masz tego co mój lekarz miał na myśłi... ;p
  Odpowiedz
#8
Pewnie jutro już bedzie jak nowe ;]
  Odpowiedz
#9
Musiałeś jakoś nadwyrężyć staw kolanowy, pewnie nawet nie zauważyłeś :)
  Odpowiedz
#10
Też mi się tak wydaje właśnie ;p
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości